Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2011 októberben ki fog a...

2011 októberben ki fog a Délpesti Jahn Ferenc kórházban szülni?

Figyelt kérdés
Én 23.-ra vagyok kiírva így 15-30 érkezhet bármikor:)
2011. júl. 29. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Megint 1.

Azt is elfelejtették közölni, hogy 10cm-es szőr van a mellkasán és a bal karja vastagabb 1 cm-el a jobbnál.

Mindkettőt egészségesen adták ki, ez a gáz szerintem.

2011. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Én Szigetszentmiklós és fiam lesz.Dr. Hartman Gábor a dokim.

Mivel első gyerek lesz sok mindenről elképzelésem sincs, de azt tudom, hogy akár a délpestiről vagy másik kórházról is hallottam érdekes történeteket...Ahogy írta is az egyik válaszoló, én is az orvosomban bízok!

2011. júl. 30. 22:30
 13/21 anonim ***** válasza:
Csak az a baj hogy más ismerősöm is bizott a dokijában a délpestiben és mindnek volt komplikáció kivétel nélkül sajna....nem a mama hibája volt hanem a dokié!!!!
2011. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

nem a te hibád dehogy! De nem is a kórházé hanem a gyerekorvosé aki kiadta őket.

Igen sok a rémtörténet ott is mint mindenhol.AM benne van a legjobb szülészetekben.

2011. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazából arra lettem volna kíváncsi hogy esetleg kivel szülünk együtt ugyanabban a kórházban.Részemről sem az orvos sem a kórház nem fog változni.

Sajnálom én is hogy ilyen történt a babáiddal!

2011. aug. 2. 00:07
 16/21 anonim ***** válasza:

Úgy látom sokan nem a kérdésre válaszolnak :)

Én okt 4-re vagyok kiírva, és nagyon várom már :)

2011. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Szia!:)

Igen a Délpesti kórház eléggé megosztja a véleményeket...

Gratula!

És fiú lány tudjátok?

2011. aug. 26. 23:38
 18/21 anonim ***** válasza:

Én szept.19.-én szülök ott. 2.babám, kislány, az 1.fiú. Nekem nem volt rossz tapasztalatom a kórházban, császáros voltam, elláttak ahogy kellett és a babámat is. A gyerekorvos a szemem előtt vizsgálta meg a babát mielőtt hazaadta volna és minden kérdésemre válaszolt. Szóval ez nem hely, hanem személy függő.Mellesleg az osztályok között óriási különbségek vannak,de a szülészetre nem tudok rosszat mondani.

Hartman doktor jó választás én Makainál szülök.Megint:)

2011. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

08-24 10:35 vagyok :)


Igen, tudjuk :) kisfiú :)

Nagyon várom,bár picit aggódok,mert a "kis" feje a 34 hetes ultrahangon 9,4 :O


Kíváncsi vagyok mi lesz ...örülnék ha már nem nőne a feje :D

35 hetes kismamika :)

2011. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

2011.10.17-én 3950g 50cm császárral(nem fordult be...) megérkeztünk:)

Nem bántam meg, sőőőt!!!Hartman doki imádni való és vérprofi dr. de rajta kívül 3 dokival is beszéltem a vizitek alatt elégedett voltam!A csecsemősök és a ápolók is rendesek,türelmesek, mindent elmondanak ha kérdezel!!!Lehet h régebben szörnyű hely volt,ill. vannak olyan osztályai h hűűűű, de a szülészettel semmi gond!

2011. nov. 5. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!