Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a tapasztalatok a...

Milyenek a tapasztalatok a Jahn Ferenc korházzal kapcsolatba? Hány ágyas szobák vannak, milyen az ellátás mindkettönkre nézve

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha van fogadott doki meg szülésznő akkor szerintem jó....én csak a dokim/szülésznőm miatt szülök ott különben meg megrémülök mennyi igénytelen nem napon barnult társaság jár oda :SSS (nem bántani akarom őket csak tényleg sok az igénytelen)


már 2.jára szülök ott....a szülészet és a szülőszobák nagyon jók, szépek...két kádas szoba is van

Nekem a csecsemősök is szimpik voltak, nem volt semmi gondunk annó


A nőgyógyászat viszont elég lepukkant de oda csak vizsgálatra megy az emmber...ki lehet bírni...


Ha van kérdésed szívesen válaszolok....amúgy holnap indítják a szülésemet a Jahn Ferencbe :DDDD


41 hetes km

2011. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Este fele majd válaszolok én is csak most mennem kell,csak azért írok hogy meglegyen a kérdésed!!
2011. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok :


a babának kell pelus, popsitörlőt bevinni meg én viszek Neki kis sapit, textil pelust , sapit, kis zoknit...

Amúgy meg angol pólyába vannak

2011. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a baba veled van a nap 24 orájában?apuka bent lehet a szülésnél?láthaják a látogatok a babát vagy csak üvegen keresztül?csak azért mert ez nekem a 3. baba mind a kettöt másik korházba szültem mindegyikről van jo és rossz tapasztalatom is.holnapra sok erőt és egy gyönyörü babát kivánok.
2011. jún. 29. 20:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Igen apa bent lehet a szülésnél.

A baba akkor van a nap 24 órájában veled ha te kéred,amúgy reggel 7-kor adják ki 8-kor elviszik aztán 10-kor visszahozzák majd csak este 10-kor viszik őket vissza.Ha látogatóid vannak akkor be adhatod a csecsemősöknek.De ezt általában nem díjazzák(az én tapasztalatom).A látogatók csak üvegajtón keresztül láthatják ami tök rossz helyen van kialakítva mert ott járkálnak ki meg be és huzat van.Úgyhogy mindenképp vigyél magaddal plédet,sapit és ami még fog kelleni:kesztyű (ha esetleg nagy körme lenne hogy ne marja össze magát)textil pelus,"rendes" pelus,popsi törlő,popsi krém.Hirtelen ennyi jutott eszembe.Amúgy valóban angol pólyában lesznek,ami nekem speciel az agyamra ment.

A szülőszobák jók bár én csak a KIKA szobáról tudok nyilatkozni mert mind két fiamat ott szültem.Ott van sarokkád,francia ágy.A szülő ágy is kényelmesebbnek néz ki mint a többi szobában(amikor wc-re mentem bekukkoltam).

Most mennem kell de ha valami eszedbe jut kérdezz nyugodtan szívesen válaszolok.

2011. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tavaly költöztem és én is oda tartozom. az lenne a kérdésem hogy doki miatt érdemes ott szülni ha ennyire lepukkant az egész? Látogatás hogy van? Bocsi de engem is izgat4
2011. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mi az a KIKA szoba?a látogatás is érdekelne.ha velem van a baba egész nap akkor is üvegen keresztül láthatja csak az apuka?csak 2 ágyas szobák vannak vagy több ágyas is van?ha még eszembe jut valami akkor irok,ha nem baj
2011. jún. 30. 10:30
 8/15 anonim ***** válasza:

A KIKA szoba azért KIKA szoba mert a KIKA rendezte be.Jól néz ki és jó tágas is.Érdemes rákérdezni amikor mentek szülni hogy szabad e mert az első fiamnál egyből oda vittek,de másodiknál egy kisebbe akartak vinni,de mivel rajtam kívűl talán egy kismama volt még meg kérdeztem hogy szabad e és mondták hogy igen és oda kértem magam.

Nem lepukkant egyáltalán olyan mint egy átlagos kórház.

Igen ha apuka megy látogatni csak üvegajtón keresztül láthatja kivétel ha van üres alapítványi szoba és igénybe veszitek.Ezért fizetni kell azt pontosan nem tudom hogy mennyit talán 15 ezer körül van arra az időre még bent vagy a babával.Abban a szobában egésznap bent lehet az apa is.Van két ágyas és több ágyas szoba is, de hogy pontosan hány ágyasak azt nem tudom mert én a kétágyasban voltam.Nyugodtan kérdezzetek!!!:)))

Második voltam.

2011. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a látogatásrol ha irnál valamit azt megköszönném.
2011. júl. 1. 13:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát úgy van hogy apuka ha megérkezik te beadod a babát a csecsemősöknek arra az időre még kint beszélgetsz az apukával vagy más látogatókkal.Miután elmentek visszamehetsz a babáért.Ha viszont alapítványi szobád lesz ott apa egésznap bent lehet.Ott van neked egy ágy,külön fürdő.Nagyon jó ez a kis szobácska,csak sajnos nekem egyik fiamnál sem sikerült rányúlni.Amúgy a folyosón kint van a névsor hogy melyik anyuka hányas szobába fekszik és be lehet mondani az épp keresett személy nevét.Nem tudom pontosan mire vagy kíváncsi a látogatással kapcsolatban?
2011. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!