Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29+4-hetes kismaa vagyok!...

29+4-hetes kismaa vagyok! Milyen pozicíóban lehet ülni? Nem nyomodik a baba?

Figyelt kérdés
Én töröküllésbem kissé elöre hajolva nem lesz baja a babának?
2009. ápr. 7. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Képzelj el egy vízzel teli lufit. Azt sem tudod összenyomni, mert a víz nem hagyja. Ilyen a méhed is, így védi a babát. Elvileg akár rá is fekhetnél, de azt nem ajánlom. Ülni bárhogy lehet, ahogy kényelmes. Ha rudgosni kezd a baba, akkor tudod, hogy Neki nem kényelmes :)
2009. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz:) Bármilyen testhelyzetet felvehetsz,ha a picinek nem tetszik átmegy "törpeterroristába" és addig rugdos amíg nem váltasz:)

Helga

2009. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv,

HA a testhelyzet nem tetszik manókának, akkor jelzi, ne aggódj, munka közben rendszeresen előre dőltem, és egy idő után rám szólt, hogy héééé nincs helyem úszni!

28hetesen ma arra keltem, hogy teljesen hason alszok, pedig eddig nem tudtam, és még a nyálam is csorgott olyan jól aludtam. Picike csak akkor kapcsolt rugdosásba, mikor megmozdultam, és átzuhant az oldalamra, ahogy megfordultam, és picit nagyobb a pocakom mint a korunk:D

2009. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!