Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfelelő méretek ezek egy 18...

Megfelelő méretek ezek egy 18 hetes babának? BPD: 46mm, OFD:57mm, Femur:31mm Mit jelent, h a placenta tapadása "mellső fali, mélyen. "?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mellső fali azt jelenti, hogy a méhlepényed elől, a pocid felől helyezkedik el. A mélyen pedig azt hogy eléggé közel van a méhszájhoz. Ami nem a legszerencsésebb, de még nem jelent rosszat. a baj az lenne, ha a méhszájra hajlik! És még nő a méhed, így feljebb kerülhet. Ha belegondolok, hogy esetleg eddig sem jelentett problémát, már a 18. hétben vagy, így nem valószínű, hogy később fog. A szüléskor pedig a dokinak kell mérlegelnie, hogy mennyire gond, ha természetesen szülsz.


Méreteket pedig itt ellenőrizheted:

[link]

Úgy látom, picit nagyobb a babód! Ami persze nem rossz nem kell megijedni! lehet csak el vagytok számolva! :)

2009. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A méhlepényed elöl,a has felöli oldalon tapadt meg, ami a méhszájadat fedi valamennyire, de ez még feljebb kerülhet,még nőni fog a méhed. Ha nem megy feljebb,lehet belőle császár.

Szerintem a méretek jók,nekem kicsit kevesebb volt,meg OFD nem volt,azt nem is tudom mi.

2009. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


itt sok mindent megtudhatsz

2009. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!