Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek nagyon alacsony...

Ha valakinek nagyon alacsony volt a progi szintje és progpótlást. Kapott az első 12 hétben, akkor is átveszi a méhlepény a petefészek hormontermelési szerepét, de megfelelő mennyiségűt fog termelni?

Figyelt kérdés
Huhh ez bonyeszra sikeredett, de fog a lepény termelni elég progeszteront. És az ikerterhességnél is legendő lesze az? Figyelik ezt vagy?
2011. okt. 13. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl minden lombiknál kell a hormonpótlás, ami elhagyható kb a 12. hétnél, ezért valószínűleg termel majd eleget. Ha nem, szerintem barnázás van, azt meg megnézi a doki.
2011. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én szedtem az első 12 hétben tablettát utána elhagyhattam.Azóta sincs semmi bajunk!Egy boldog 20 hetes kismami!
2011. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. baba, mindkettőnél progi pótlás kellett, amikor a 12. hét körül elhagytam a gyógyszert, egyikkel sem volt gond, szóval termel eleget a lepény
2011. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 14. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett szednem és fokozatosan kellett kivezetni a tabit.
2011. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az ikerterhesség az picit más azért
2014. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!