Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legmegbizhatobb...

Melyik a legmegbizhatobb pelus marka? Miert? Mikor a legjobb tisztaba tenni a babat, szoptatas elott vagy utan?

Figyelt kérdés
Gondolom elotte mar turelmetlen,ehes a picur utana meg almos.
2009. ápr. 7. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
én naponta 3x szoktam ébredéskor, délben és fürdetés után. egyéb esetben csak ha muszáj. Nekem bevált a Libero és a Pampers is, de a legolcsóbb Happy és egyébb Auchanos_tescós pelusok is. Most piacon veszem, noném terméket 100db 3500ft. igaz már 2éves múlt a kisfiam.
2009. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi fél éves korig Pamperst haszáltunk éjjel-nappal, bár a 2-esnek már nem gumis a hátánál, úgy emlékszem. Minden etetés után pelóztunk anno, mert kicsikém szopi közben kakilt be rendszeresen. Azóta is maradtunk nappalra ennél a márkánál (ha már mászik, jár, nagyon jó vékony és gumis, rajta marad mocorgás közben), éjjelre szoktam olcsóbb, vastagabb, de jó minőségű pelust venni (pl. Rossmann.os, Lidl saját márkája, Penny), nem alergiás típus a kislányom.

Üdv.

2009. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
a babák részen, kb. egy millió ilyen kérdés van, olvasd végig a válaszokat.
2009. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Liberot szeretem a legjobban. De minden babának másik pelus jön be.

Most 4 hónapos, jó pár hete mindig kaja közben kakil be, így evés után szoktam tisztába rakni. Régebben inkább kaja előtt szerettem tisztába rakni, hogy ne a tele pocakot tornáztassam.

2009. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!