Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utalhat ikerterhességre ha...

Az utalhat ikerterhességre ha a menstruácio előtt már 4 nappal kimutatta a teszt és a családban is volt ikerterhesség?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy a családban volt már ikerterhesség igen, de hogy korán kimutatta a teszt, nem.
2009. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Az csak at jelenti,hogy magas a terheségi hormonszinted.

Nálunk is volt a családban 2 ikerpár,nekem mégis" singli" kislány lett.Amit nem is bánok.

az esély mindég megvan rá.

Attól is függ,hogy a te részedröl van ikerpár??

Nálunk a férjem részéröl,az meg nem befolyásoló te´nyezö.

2009. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: nekem az elmaradt mensit követő 2 napon volt csak nagyon halvány csíkom. És hármasikrekkel vagyok terhes.
2009. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor meg úgy írom, az első voltam.

Hármasikres

2009. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az én családomban volt ikerterhesség. a nagyapámnak volt ikertestvére
2009. ápr. 7. 14:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én a nemvárt előtt teszteltem egy nappal és nagyon erős pozitív lett kb.1perc alatt,hát én is megijedtem,mert nekem is ez jutott eszembe először,úr isten mi van ha ikrek,nálunk is volt a családban mind a két részről,hát nálunk be is jött,de sajna az egyik baba a 7.héten elment és egy született meg,aki mára már 7hónapos nagyfiú.Sok sikert nektek,akár a kettőhöz is.

üdv.7hós manócska anyuja

2009. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Az ikerterhesség anyai ágon öröklődik. Az hogy előbb kimutatta a teszt, nem jelent ikerterhességet, nekem is előbb kimutatta mégis egy kisbabát várok, pedig nálunk a dédnagyimnak volt ikertestvére, és én is ikreknek indultam. De az esély mindíg megvan rá!

Gratulálok a babához!

2009. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az ellenpéldához tartozok,ciklus 24. napján este pozitív lett a tesztem,és két babám van,10 hetes vagyok.A doki is azt mondta h vszinűleg ezért ilyen korán.Onnantól kezdve minden nap teszteltem,rohamosan emelkedett a hcg,s a 28. napon már erősebb lett a terhes csík,mint a kontroll csík.Szóval sztem igenis lehet h ikreid vannak!
2009. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nemvárt előtt 4 nappal lett pozitív a teszt, de miután a családunkban sehol sincs iker, nem is gondoltam erre. A 7. heti ultrahang azonban kimutatta, hogy két babánk lesz.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem kizárt az ikerterhesség, de szerintem nem is garancia rá.


Sok sikert!

29 hetes ikres kismama

2009. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a sok ikres kismaminak!


Igen, anyai ágon öröklődik,de ettől még lehetnek ikrek. Nekem is előbb kimutatta de csak 1 baba van a pocimban, de ahogy látod, van aki ikres és van aki nem, attól függetlenül hogy előbb kimutatta a teszt.


De mindenképpen GRATULÁLOK A BABÁ(K?)HOZ! :D

2009. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!