Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakosan vagy kisbabával pár...

Pocakosan vagy kisbabával pár nap pihenés?

Figyelt kérdés
Tanácsot ,tapasztalatot szeretnék kérni!Most vagyok 27,5 hetes és ez az év az ammikor megengedhetjük magunknak hogy pihizni menjünk a gyerekekkel(3 és 5 évesek).Nekem nyitva a külső méhszájam tehát nem fürödhetek...azt nem tudom eldönteni hogy most menjünk el pihizni pár napra(vagyis addigra kb 30-32 hetes leszek)vagy ha meglesz a bébi július elején,utánna úgy augusztus vége felé?!Kérlek segitsetek,nem tudom mi legyen...ritka mikor megtehetjük,és már ránk is férne nagyon!Köszönöm a válaszokat előre is!
2009. ápr. 7. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Éna babával mennék, ő úgyis csak eszik, alszik, a jó levegő meg nem hiszem, hogy ártana neki. Szoptatni bárhol lehet.

(Az én lányom 1 hós, nagyon jól esik kimozdulni és már többször szoptattam a kocsiban)

Terhesen sokkal korlátozottabb az ember, semmi sem jó, nehéz mozogni, mindig pisilni kell, a hasad sem kicsi...

2009. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is babával gondoltam inkább,csak sok helyen olvastam hogy amig pici addig nem ajánlott kimozditani az otthoni környezetből(bár hozzáteszem hogy a két nagyot is vittük már 2 hetesen is mindenhová magunkkal)meg voltunk pár hete fürcsis helyen és én már akkor sem fürcsizhettem hát nem volt vmi izgi részemről....köszönöm a választ!kiváncsian várom a további hozzászólásokat.
2009. ápr. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!