Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Escapelle (sürgősségi fogamzás...

Escapelle (sürgősségi fogamzásgátló) használata mellett estem teherbe. Nem ártott-e ez a magzatnak?

Figyelt kérdés

És mivel még nem tudtam, hogy állapotos vagyok (most 4 hetes) minden nap szedtem a Xyzal 5 mg allergia gyógyszert, egy megfázás miatt három napig napi két Rubophent,többször ittam, dohányoztam.

Félek, nehogy rendellenessége legyen a magzatnak.


2009. ápr. 7. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek szerint megtartod a picit, ennek igazán örülök:)

Szerintem a legjobb az lenne, ha elmennél orvoshoz, és elmondanád neki ezeket. És persze megvizsgálna, megnézné a picurit, hogy minden rendben van-e vele. Habár még szívhang nincs, ill. nem valószínű, hogy van, de a méretek alapján meg tudja mondani, hogy minden rendben van-e.

Jó egészséget kívánok!

32 hetes kismami

2009. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

én esemény utáni tabletta mellett maradtam meg(Posztinor), és a világon semmi bajom! :)

A többi gyógyszert sajnos nem tzdom, de ha anőgyógyásznak felsorolod, majd ő megmondja, van-e okod aggódni.

Ivással, dohányzással semmi gond, sokan vannak úgy, hogy csinálták ezt is, azt is, mert nem tudták, hogy terhesek. Az a lényeg, hogy az ember hagyja abba, ha megtudja.

Minden jót nektek!

2009. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az allergia gyógyszerre kérdezz rá a dokinál, a többivel nem ártottál szerintem
2009. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm babója nem olyan rég született meg,ő nem is tudta,h terhes,mert megjött neki az első 2 hónapban.Aztán elküldték mindenféle vizsgálatokra,mert sokat járt bulizni,meg sokat ivott is,mmint bulikon,ezért féltek,h nem lesz egészséges,de az lett:))
2009. ápr. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!