Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már csak a baba megmozdulásába...

Már csak a baba megmozdulásában bízhatok?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes korom óta folyamatosan hányok, rosszul vagyok. 4 nap múlva 14 hetes leszek, de a hányinger és hányás még mindig tart, bár nem olyan intenzív. Kezdem megunni ezt az egészet, az étvágytalanságot, a rosszulléteket, a fáradékonyságot! Imádom a babám, semmiért nem adnám, de így lehetetlen élvezni a terhességet!


Már csak abban bízhatok, hogy ha megmozdul a baba elmúlnak a panaszaim? Ti hogy voltatok ezzel?


2011. júl. 31. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a nagy fiammal voltam igy mint most te de nekem sajnos nem múlt el a hányás egész a szülésig meg volt.Én is azt vártam hogy majd jobb lesz ha megmozdul de nem igy lett,ahányszor fordult egyet a baba annyiszor fordult az én gyomrom is és jött vele a hányás.Remélem azért nálad nem igy lesz!
2011. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A baba már 9 hetes kora óta mozog csak te még nem érzed... Én 12. hétig kórházban voltam vészes hányás miatt és utána is a 17. hétig hánytam és rosszul voltam aztán 1 hét alatt elmúlt fokozatosan. Csak azt tudom javasolni, hogy bírd ki valahogy mert előbb-utóbb csak elmúlik...
2011. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már ki vagyok készülve idegileg, se éjjelem se nappalom, enni nem tudok, mindentől hányingerem van, a hányás most elmúlt, de a folyamatos rosszullét és gyengeség még mindig kísért, én nem tudom meddig tart még.Most jöttem ki a korházból, ott már jobban voltam, erre meg megint rosszul vagyok,nem tudom, hogy lehet kibírni.Én is imádom a babucim. 14+5 napos vagyok, már én is csak a megmozdulásban bízok.
2011. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben bíztam... Sajnos hiába. A szülésig végigkísért a hányás, hányinger. Utána alig hittem, hogy elmúlt. Meg is ettem gyorsan egy zacskó csokis perecet. :) (Addig ugyanis képtelen voltam bármi édeset letuszkolni a torkomon...). Remélem, Te szerencsésebb leszel.
2011. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat! Nagyon remélem, hogy elmúlik. Én is voltam kórházban vészes hányás és kiszáradás veszélye miatt. Akkor 7 hetes voltam. Nem tudok mit tenni, remélem a legjobbakat!
2011. aug. 1. 07:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is szülésig tartott még a szülést is végig hánytam! Persze voltak időszakok amikor jöbb volt, de a rosszullétek végig megmaradtak!

Most a második babámat várom és nem rossz ennyire a helyzet. Nem azt mondom, hogy soha nem vagyok rosszul, de a heti 1 az nem olyan rossz arány.

16 hós kislány anyukája és 17 hetes kismama

2011. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is végighánytam az első 19 hetet, akkor megmozdult, és azóta mintha elvágták volna, se hányinger, se hányás nincs, úgyhogy kitartást! 28 hetes km
2011. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!