Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Karácsonyra kiírtak? Valaki...

Karácsonyra kiírtak? Valaki lebeszélte már a dokijával tutira, hogy bejön, ha mondjuk éppen 24-én indul meg a szülés?

Figyelt kérdés

Elvileg akkorra vagyok kiírva. Még a dokimmal nem nagyon beszélgettünk a szülésről. Hogy hozzam fel neki,hogy bejön-e esetleg, ha tényleg éppen 24-én szülök? Mert ha már végig hozzájártam, nem szeretnék nagyon ügyeletesnél szülni. Főleg,hogy ebben a kórházban rengeteg beteg van, pont egyszer a dokim mesélte,hogy 6 szülésnél ő volt az egyetlen ügyeletes, rohangált mindenhova,mint pók a falon, épp hogy rá tudott nézni egy-egy kismamára!

Családja van, kis gyerekei. Nem tudom egyáltalán bejönne-e? Hogy illik ezt megkérdezni? Mi van,ha nemet mond? Keressek mást?


2011. aug. 1. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy tudhatod meg, ha vele beszélsz!

Nyugodtan kérdezz rá még most, hiszen jobb előre tudni, hogy ott lesz vagy sem.

Ha ragaszkodsz magándokihoz, és ő nem vállalja karácsonykor, akkor keress másik dokit még most. A terhesség végén már egyik orvos sem akar majd vállalni, ezért jobb az elejétől olyanhoz járni, akiről tudod, hogy elvállalja a szülést is.

2011. aug. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát akkor rákérdezek, elvileg aug. végén megyek hozzá, akkor leszek 24 hetes. Hát remélem,hogy azt mondja,hogy bejön, mert kellemetlen lenne, most másik dokihoz átmenni!

2011. aug. 1. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem azt monta ,naná hisz nagyon jó karácsonykor a hangulat.
2011. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, nyíltan meg kell kérdezni.

Én nem karácsonykor szültem, de ha így lett volna, akkor tuti megkérdeztem volna, mivan ha 24, 25 stb.

Ezért fizetsz (gondolom), így nem gond, ha tisztán látsz.

2011. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem kéne kérdezned, neki kéne mondani, ha mondjuk ő nem megy be karácsonykor. Hogy ne hozzá járj akkor magánrendelésre, és fizesd ki a sokezer Ft-ot... Ha nem mondta, akkor szerintem bemegy, de kérdezz azért rá.


Én dokim az első uh-n, 8 hetesen már mondta látva a kiírást, hogy ő két ünnep között nem fog tudni bejönni, mert van 3 gyerek, akkor családozik. És ha gondolom keressek más orvost. (de nekem 3. baba, jó eséllyel korábban jön majd, ha meg nem, akkor max szülök ügyeletesnél, itt nem gáz, minden orvos jó)

2011. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!