Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt kinek a lilly teszt...

Volt kinek a lilly teszt negatívat mutatott és mégis babás volt? (émelygés, hányinger, mellfájás. Tünetek) De akko mitől hanem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy terhes vagy!Nekem a patikus azt mondta, hogy a lily tesztek a legkevésbé megbízhatóak!
2009. ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy picit korán teszteltél? Mikor kellett volna megjönni? Szerintem még egy próbát megér!

Szurkolok!

2009. ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Magas hő 37,2 körül este szoktam mérni két hete, peteérés napja elkapva (márc. 20) utolsó mensi márc. 7.

görcs néha picit, émelygés folyamatos, hányinger, hányás 1x, mellfájdalom (bimbó belül)...

mi kénne még


ja és sose vtam 28 napos a ciklus hu szerint ápr. 12-én kénne jönnie de hamarabb volt peteérés...

én máá nemtom!!!!

2009. ápr. 8. 08:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg a Gabriella terhességi tesztet, reggeli első vizeletből vagy a Medi Lab ami még igen érzékeny teszt és kimutatja a korai terhességet,

Sok sikert,

22 hetes kismama:)

2009. ápr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, kicsit elvette a kedvem ez a sikertelenség de köszike...
2009. ápr. 8. 08:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
8:22-es vagyok, nekem a teszt menszi késése után egy nappal mutatta ki és még akkor nagyon halványan épphogy látszott mind a kétfajta tesztel teszteltem, de csak miután késett egy napot, előtte voltak jelei, mellfeszülés, gyengeség, émelygés neked ezek a jelek már megvannak, várd meg míg a menszi késik egy napot és hajrá:)
2009. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem a Lilly még mensi késése után két nappal is negatívat mutatott, másik teszt egy héttel később kimutatta a babát. szorítók neked!

9 hetes

2009. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lilly mensi elöti napon halvány + volt.Várd meg a 12.-ét addig másikat csinálni pénzkidobás.

sok sikert

2009. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszike mindenkinek!

Én is úgy gdtam a ma reggel után, hogy megvárom ezt a 12-ei dátumot ha már ezt hozta ki a ciklus.hu

aztán veszek valami normálisat ha nem jönne meg ami nem lilly...

majd megirom a végét ha - ha +

2009. ápr. 8. 09:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 db lilly tesztet használtam el negatív volt mind, 9 hetesen tudtam meg a dokinál hogy terhes vagyok.
2009. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!