Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Akinek 0,7es AFPje...

Segítség! Akinek 0,7es AFPje volt, mit mondott neki az orvos?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első babámnál volt ennyi,elküldtek magzatvízvételre.Egészséges 6 éves nagyfiú.

Kislányomnál 0,5 volt szintén küldtek magzatvíz vételre,de akkor már nem mentem.Egészséges 4 éves.

A harmadiknál,ő is kisfiú,0,8 lett,megint küldtek,nem mentem.Egészséges 10 hónapos.

Ez az egész AFP nagy hülyeség.Menj el egy alapos 4d-s ultrahangra és ha ott minden ok. felejtsd el az egészet.

2011. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 0,76 volt az Afp-m.

Elküldtek genetikára ott meg szó szerint kinevetett az orvos, hogy miért mentem.

Volt egy 3 perces uh...ennyi.

Nem mondom, hogy megnyugodtam, ezért mentem el az Istenhegyire. Ott 30 perces uhg után mondta a dr. nő, hogy nem javasolj az amnio-t.

Nem is mentem.

Most 23 hetes vagyok és bízom benne, hogy minden rendben van.

Ez azért nem olyan vészes eredmény, ráadásul az Afp elavult, dokik sem foglalkoznak vele.

Barátnőmnek 0,5-ös Afp mellett is egészséges babája született.

Nyugodj meg!

2011. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm szépen a választ!

az alacsony érték ugye a Down kórra éleződik ki.A kórházban azt mondták normál, a védőnő azt mondta jó, az orvosom azt mondta pont határéték csináljunk újra mindent, uh meg vérvétel. de én csináltattam plusz fizetős down vizsgálatot aminek 1:13000 az eredménye, tehát jó!de megnyugtató amit írtál!:)))köszönöm mégegyszer!

2011. aug. 1. 15:05
 4/8 A kérdező kommentje:
azt mondta a védőnő 0,2 és 0,4 között lehet gond, 0,4ig azt mondta normális még!
2011. aug. 1. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 0,64 lett de nem küldtek sehová mert úgy voltak vele, hogy ez korábban lett levéve. Egészséges 2,5 éves. :)
2011. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

0,7 volt a kisebbik lányommal, sehova nem küldtek miatta. Alsó határ, azt mondták.


Most még alacsonyabb lett, 0,6, evvel sem küldtek sehova, mert az afp-vel együtt nézett béta-hcg érték is alacsony. Alacsony afp-magas hcg együttese jelentHETne nagyobb dawn rizikót.

2011. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem kell halálra aggódnom akkor magam..:))) most voltam az orvosomnál, azt mondta mindenképp megcsináljuk a vizsgálatokat, hogy mindannyian megnyugodhassunk.
2011. aug. 1. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 0,7 volt, a dokim javasolta az amniot, a genetikus is javasolta, ezért elmentem. Az eredmény jó lett, nincs baj. Nem bántam meg, hogy elmentem, legközelebb is így cselekednék.
2011. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!