Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm 7 hetes terhes....

Barátnőm 7 hetes terhes. Holnap látogatóba megyünk. Milyen ajándékot vihetnék neki?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de nem akarok semmi olyat, amit nem szabad, nem illik... Beültetés után sikerült a baba, nem tudom ez változtat-e valamit az ajándék milyenségén. Úgy értem ő ugyanúgy ihat magneB6-ot pezsitablettában, terheseknek való teát...stb.?
2011. aug. 1. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem babás cuccokat semmi esetre sem. Vigyél neki gyümülcsöt, üdítőt, csokit.
2011. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Pezsgőtablettát meg hasonlókat se vegyél. A doki felírja neki, ami kell, lehet, amit vinnél, azt be sem szedhetné/ihatná.
2011. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán könyvet az anyaságról, a babákról...várandós naplót...ilyesmit szerintem.
2011. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem, babás dolgokra semmiképp sem gondoltam. Mondjuk ilyen magzatvédő teát, esetleg könyvet a babavárásról lehetne? Azt tudom hogy hormontartalmú gyógyszereket szed, emellett lehet ilyen teát, vagy más vitamint szedni? Nem akarok melléfogni. Annyira akarják ezt a babát, csak azt akarom, hogy lássák, mennyire örülünk mi is, és valami hasznos dolgot szeretnék vinni, ami némiképp mégis a babavárással kapcsolatos.

Köszönöm a válaszod!

2011. aug. 1. 14:36
 5/12 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszönöm, jó ötleteket írtatok!
2011. aug. 1. 14:36
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha van még ötlet, várom ám továbbra is!
2011. aug. 1. 14:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Babával, babavárással kapcsolatos dolgot én sem vinnék.

Amit az első írt: gyümölcs, gyümölcslé, süti vagy virág.

2011. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg olyan könyvet,ami hétről hétre leírja,hogy fejlődik a baba,illetve milyen vizsgálatok várhatok,mire van szkség a kismamának.

Én is kaptam ilyet,nagyon örültem neki és sok hasznát vettem. :D

2011. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy csokinak, vagy bonbonnak, meg esetleg egy szál virágnak örülnék a legjobban!

Én mondjuk külön kértem mindenkit, hogy még ne vegyenek semmit, vagy ha vesznek játék, ruha, stb. ideadják a babaváró bulin szülés előtt!

Vitamint, vagy teát szerintem ne vigyél neki. Nekem a gyümölcs is fura, mert azt inkább kórházba szokták vinni nálunk.

2011. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán a 7. terhességi héten kaptam a barát kollégáimtól egy képeslapot. Kicsit rosszul éreztem magam, mert túl korainak tartottam. 12. hét után már nem volt vele problémám.
2011. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!