Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőm 7 hetes terhes....

Barátnőm 7 hetes terhes. Holnap látogatóba megyünk. Milyen ajándékot vihetnék neki?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de nem akarok semmi olyat, amit nem szabad, nem illik... Beültetés után sikerült a baba, nem tudom ez változtat-e valamit az ajándék milyenségén. Úgy értem ő ugyanúgy ihat magneB6-ot pezsitablettában, terheseknek való teát...stb.?
2011. aug. 1. 14:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
...és ha mondjuk egy gyerekpezsgőt vinnék, hogy gratuláljunk, és koccintsunk egyet velük?
2011. aug. 3. 11:02
 12/12 anonim ***** válasza:
Én a babadolgot nem is hoznám nagyon szóba, érdeklődnék hogy érzi magát, ha ő mesél róla valamit, akkor lehet beszélgetni, együtt örülni, de sokan vannak, akik ennyi hetesen még akkor sem mondják el a jó hírt, ha spontán fogant a baba. Én maradnék a virágnál.
2011. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!