Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan müködik az "elkötés"?

Hogyan müködik az "elkötés"?

Figyelt kérdés
bocsi,de jobban nemtudtam leirni,császármetszésnél ha kérem megcsinálják?köszi a válaszokat
2011. aug. 2. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

azt hiszem, csak ha legalább 3 gyereked van, vagy egyéb orvosi indok...

de az sem 100%-os :-(

2011. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Péterfyben szültem császárral 2009nyarán, és ott írásban nyilatkozni kellett kéred-e a beavatkozást vagy sem.Egyszerre megcsinálják,aki kéri.Dokiddal előre beszéld meg.Szerintem megcsinálják.Hol szülsz?Gratulálok!
2011. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
18:51 vagyok, ja és első babám született.
2011. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, császármetszésnél kérésre elvégzik. Régebben volt az a kitétel, hogy csak 35 éves kor felett, vagy 3 gyerek után csinálják, de már ez megszűnt. Boldog babavárást!
2011. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
18:51nek ha szabad megkérdezni elsö gyerek utan miert kérted? én nemvagyok 35éves,fiatal vagyok még,ikerterhességem van most,és lehet h igyjobbnak láttom a továbbiakba,páromnak nemtetszik,
2011. aug. 2. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

18:51 vagyok, én nem kértem, de a szülésznő megkérdezte a műtét előtt.Ezt saját kezüleg le kellett írni egy papírra, hogy orvosi felvilágosítás után nem kérem a művi meddővé tételt.Szeretnék még tesót a kisfiamnak.:)

Én 27 voltam, a lehetőséget megadom neki, hogy legyen testvére. Nem szerettem volna, hogy megcsinálják,sose tudni mit hoz az élet.

Gratulálok a babákhoz!Esetleg tudod már a nemüket is?

Megértem, hogy 2 baba után ilyeneken gondolkozol, de nem lenne számodra más fogamzásgátlási mód?Mert ez visszafordíthatatlan megoldás.Ez csak az én véleményem, nem akarlak befolyásolni.Szép babavárást!

2011. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szia,igen tudni a nemüket kislány-kisfiu:):) és már van egy 5évesem:):) lehetne más megoldás is,de valahogy elgondolkodtam ezen is,ha gondolod irj privit, akkor császárnál ezt mindig megkérdezik?szép estét:D
2011. aug. 2. 21:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 2 évvel ezelőtt szültem ikreket sürgősségi császárral és előtte engem senki sem kérdezett meg az elkötésről (nem is kértem volna).

Szerintem is gondold át és beszéld meg a pároddal, azután döntsetek, hisz ez egy végleges megoldás.

2011. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!