Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfelelő ez az afp értékelés?...

Megfelelő ez az afp értékelés? Kétségbe vagyok esve! Az afp-m 0.59, a korrigált 21.51lett. Ez nem jó ugye? Mert azt olvastam valahol hogy a minimum határéték a 0.60. most mi az igazság? 18 hetes km

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:

szió! nálunk 0.4 az alsó határ. Van esetleg a papíron határérték neked?

Nekem is 0.6 lett és azt mondta a doki, hogy tökéletes!

Boldog babavárást! 19+5 km

2009. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
annyi van a leletre irva hogy kóros tartomány 2.50-50.00. alsó határérték nincs irva.
2009. ápr. 8. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:

nyugi! beszélj a dokiddal! majd ő megmondja, hogy jó az érték vagy sem. Figyeld meg, igazam lesz, tök egészséges ez a lurkó! :D

Én is csak akkor nyugodtam meg a 0.6-tal, amikor beszéltem az orvosommal.

2009. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jövő hét csütörtökön megyek ultrahangra,addig meg nem tudok menni orvoshoz,mert 23-ra vagyok berendelve,tudod nekem nincs fogadott dokim:(de köszönöm a bíztatást.remélem minden rendben lesz az uh-n.minden jót!
2009. ápr. 8. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! 0.5 -2.5 ig jó! Ne aggódj!!!!! :)
2009. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
0.5-től?remek!!!akkor pont beleférek!!!köszönöm!!!
2009. ápr. 8. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Nekem rajta van a papíromon hogy MoM érték : 0.5 - 2.5
2009. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne légy kétségbe esve!!!nekem ugyanennyi volt,de én tuti hamarabb mentem,még a doki is alig bírja kiszámítani a terhességi heteimet,mindig mást mond:(

szerintem 16.hét előtt voltam,most 28.vagyok.

én is féltem,de minden leletem jó,múlthéten voltunk 4D-n,minden oké,gyönyörű lányom lesz!!!én tényleg gyönyörűnek látom:))

Tiéd is tuti egészséges!!!és persze csodaszép!!

2009. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!