Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, és...

10 hetes terhes vagyok, és utolsó pisilésnél enyhén véreztem. Normális ez vagy valami gond lehet?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fáj a hátam és a hasam, bár a hasam eddig is görcsölt
2011. aug. 3. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosod, ha van, ha nincs menj az ügyeletre! vérzés, bármennyire kevés vagy enyhe is, a terhesség alatt nem normális!
2011. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, dokihoz mentem, és Utrogestan tablettát kaptam.Veszélyeztetett kismamának vettek, de megmaradt a babám,aki már 2 éves nagyfiú.

Szerintem menj orvoshoz!

2011. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt sosem normális a vérzés. Én orvoshoz fordulnék. Nem feltétlen jelent rosszat, de jobb, ha rád néznek ilyenkor.
2011. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Doki!Lehet ártalmatlan dolog de lehet veszélyesebb is sajnos,ezt csak vizsgálattal tudják eldönteni,és esetlegesen megelőzni a bajt.A terhesség során semmilyen vérzést nem tekintenek normálisnak,az orvosok sem,nyugodtan menj remélem feleslegesen!
2011. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mellesleg 37,5 fokos lázam(hőemelkedésem ) van,ma és tegnap is bicikliztem.Ez számit valamit?
2011. aug. 3. 17:34
 6/13 anonim ***** válasza:
A láz se tesz jót a babának! Doki, de minél előbb, hogy tudjanak veled mit kezdeni! Talán annó, ha aznap megyek el még éjjel, mikor bevéreztem és nem másnap, akkor most megvan a kisbabám! Doki!
2011. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért a biciklizés nem a legjobb ötlet terhesen :(
2011. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

élénkpiros vagy barna vér volt?

dokit hívd mindenképp

2011. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen hívd fel a dokidat.remélem semmi baj nem lesz.
2011. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Remélem dokinál vagy, szorítok...
2011. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!