Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már szerintem túlzás, nem...

Ez már szerintem túlzás, nem gondoljátok?

Figyelt kérdés
1hete folyamatosan 30 percenként max óránként járok pisilni, egész nap. Ez már olyan idegesítő. De ez legyen a legkevesebb bajom de azért tényleg rossz hogy alig tudok elmenni valahova mindig meg kell állnom. Ez ellen gondolom nem lehet mit tenni. Van még valaki így? De mitől van ez ilyen sűrűn? 31 hetes kismama
2011. aug. 3. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:

A terhesség vége felé én is hasonló helyzetben voltam, főleg éjszaka. Na jó, talán ennyire sűrűn nem jártam mint Te, de számomra is nagyon zavaró volt.

Attól lehet, hogy a babád nyomja a hólyagodat. A védőnő figyeli a vizeletet, ha nincs eltérés ami gyulladást jelezhet, akkor szerintem ez nem kóros. Azért említsd meg az orvosodnak is.

2011. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ó, én már eljutottam arra a szintre, hogy szinte sehova nem tudok kimozdulni. Délelőtt még elvagyok valahogy, akkor óránként kell mennem. Ebéd után megkezdődik a pokol, kb 15-20 percenként pisilnom kell. És akkor azonna
2011. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs, lemaradt a vége. :)

l mennem kell, és rengeteget pisilok minden alkalommal. Éjszaka kb 3-4 alkalommal kelek fel.

32h km

2011. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb a 35. héttől kellett menenm 30 percenként. Mikor mentem terhesgondozásra busszal ugye, otthon is, a városban is mikor odaértem, aztán a rendelőben, aztán a plázában, mielőtt indult a busz. Mondjuk, sokat is ittam mindig is, megvolt a 3 liter/nap.

2011. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok, ez a harmadik baba, és mindegyik terhesség első harmadától megkeserített ez a dolog engem is.

A legdurvább, amikor pisi, fogmosás, és inkább még egy pisi, mielőtt visszamész és elhelyezkedsz az ágyban.. :-/

Együtt érzek veled/veletek!

2011. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a 35 héttől kezdve nekem is megy az agyamra a legjobban. néha azt kívánom inkább fájjon egy kicsivel jobban a derekam, vagy a bokám dagadjon nagyobbra és annyival fordítottan arányosan kevesebbet keljen pisilni járni..:) boltba úgy járok h elkészítem amit viszek pisi és egyből irány, ha közbe kedvesem még kitalál valamit ami miatt pisi után 10 percet kell indulni akkor már megvárom a következő pisit különben félnék h nem érek haza :) de hát ez ilyen...
2011. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. :S Nálam is pisi, fogmosás, pisi, esti sutyorgás után pisi, éjjel fél 2-kor pisi, fél 5-kor pisi... 10 hetes vagyok, 2. baba. Én a végefelé 15-20 percenként mentem, és tényleg nem lehetett úgy kimozdulni.
2011. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A terhesseg vege fele ejszaka volt, hogy 10-20 percenkent jartam, pedig direkt szinte nem ittam folyadekot... alig aludtam. Most meg a szoptatasok miatt nem alszom:)
2011. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, de esténként 2 óránként fel kell kelnem pisilni, 10-kor a lefekvés előtt, éjfélkor, 2-kor, 4-kor és 6-kor. De előző este volt hogy óránként kellett mennem...
2011. aug. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem én vagyok az egyedüli. Köszönöm a válaszokat! Boldog babavárást! :)
2011. aug. 4. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!