Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nem baj ha nem érzem még a...

Az nem baj ha nem érzem még a babát? Én nem vagyok vékony nő és szerintem azért nem érzem még.16 hetes és 6 napos kismama vagyok!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Egyáltalán nem baj.

Én csak a 18.hét végén éreztem először a picit.

Van aki csak a 20.hét körül.

2009. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Nem baj,ha még nem érzed a babádat,lehet az alkatodtól vagy attól is,hogy a babó még nincs annyira megerősödve.Nyugalom nincs baj!Én is csak 18 heesen éreztem először nagyon a kislányomat.

Boldog Baba várást,

11+5 hetes kismama

2009. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ezen agyalok én is. Bár nekem ez már a második terhességem és az elsőnél már 14 hetesen éreztem!! A 16. hétre már majdhogynem szétrugdosott. Őt meg még csak 1-2 szer éreztem pár nappal ezelőtt. Azóta semmi.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy most már nekem is van 3-4 cm hájacska a hasamon.

Ha neked ez az első terhességed, akkor ne aggódj, mert azt általában csak később érzik meg a kismamik, főleg ha van rajta egy kis szigetelés!!

Én is ezzel próbálom nyugtatni magamat, bár tudom jól, hogy nem egyszerű.

Kitartás, és nyugalom!! :)

2009. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. ápr. 9. 08:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hol van a placenta. Nekem most a másodikkal a mellső falon (tehát a hasam felől) tapad, ezért nehezebb észrevenni a "kaparászását" Első babát 16 hetesen érzetem, most azt hittem,hamarabb fogom, de most 17-18 hetesen is még csak néha-néha érzem őt, ha épp nem bújik bele a placentába.
2009. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ezen töröm már pár napja az agyamat,mert ma vagyok 17 hetes,és én sem érzem a picit.De lehet,hogy az én hasfalamat is elég lenne átrúgni,mert nem vagyok sovány.

Türelem,remélem minél hamarabb jelentkezik mindkettőnknél a picurkák!

Üdv.

2009. ápr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sziasztok, én elég sovány vagyok (sajnos), és a 18.héttől éreztem.

onnan viszont le se állt, ezt ide kinn is folytatta

:)

8hóss kisfiú anyukája

2009. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem vagyok vékony és az első babám várom.A kis buborékokat 18 hetes korom után éreztem.De egyáltalán nem voltam benne biztos,hogy Ő az.Vagy nem mertem elhinni :-) A kis rugdosásokat 21 hetes korom óta érzem.Az egyik ismerősöm vékony és velem egyidős terhes,Ő is első babás.Ő meg még semmit nem érez.Pedig már a 22. hetet tapossuk.Úgyhogy nincs baj, hamarosan Te is megérzed!Boldog babavárást kívánok!

2009. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnap leszek 22 hetes. Most voltam dokinál, és ugyan azt kérdeztem. NEkem mellső fali a méhlepény, plusz van egy kis "aranytartalék" is a pocakomon. Azt mondta hogy semmi baj, még pici a baba is. Szóval nyugi!

2009. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!