Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én 22 hetes kismama vagyok és...

Én 22 hetes kismama vagyok és elég vékony alkatú! Elég kicsik a melleim és eddig még a terhességem alatt nem nőttek semmit! Ez még változhat vagy már nem is fog nőni?

Figyelt kérdés

Ez befolyásolja azt, hogy tudok-e majd szoptatni vagy sem? Nagyon szeretném szoptatni majd a kisbabámat!

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Boldog babavárást kívánok


2008. máj. 14. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ne ijedj meg, eztán fog még nőni, mejd ha elkezdenek dolgozni a tejmirigyek, és elkezdődik a tejtermelés. Biztosan fogsz tudni szoptatni, azt hallottam, hogy a kismellű kismamák jobban tudnak szoptatni. Boldog babavárást!13 hetes kismama
2008. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgúlj, ez majd megváltozik, mikor a terhességed vége felé jársz.Nem mindenkinek nő a melle nagyobbra a terhesség közepén!!Nem befolyásolja a szoptatást!Viszont a cicidet is kenegesd krémmel, mert nekem a hasamon nincsenek terhességi csíkok, de a melleim..borzasztóak és nekem szülés után 95 b-s melltaró kellet, amúgy 85 b-s a méretem.Hidd a tejecske csinál magának helyet!
2008. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek máskor és máshogy változik a teste. Lehet, hogy nől még, de lehet, hogy nem. A melled mérete semmit nem befolyásol a szoptatással kapcsolatban. Sok kismellűnek rengeteg teje van, és sok nagymellűnek egyáltalán nincs.

Ne félj, minden rendben, mindennek megvan az ideje:-)

Ha lesz tejed, akkot tuti meg fog dagadni szülés után:-)

2008. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm még egyszer a válaszokat!

Boldog babavárást minden kismamának!

2008. máj. 14. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!