Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhesség alatt alakult...

Ha a terhesség alatt alakult ki a bőr zsírosság, szülés után elmúlik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fiammal volt , zsírosodott a hajam a bőröm és pattanásaim is lettek , ja és szőrösödtem is . Szülés után szépen elmúlt minden ilyen tünet . A lányokkal szép volt a bőröm és a hajam és nem is híztam annyit .
2009. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2009. ápr. 9. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon zsíros, pattanásos a bőröm és szintén szörösödök is, nemrég ki is derült, hogy kukis. Azt hallottam, hogy ez szépen elmúlik majd.

Bolodog babavárást:)

2009. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én arcom, nyakam is nagyon pattanásos!az arcom zsíros,a hajam szörnyen száraz és lányom lessz!és soha nem volt rajtam pattanás.A doki nekem azt javasolta menjek börgyogyászhoz,hogy ne legyen heges utánna,de elmúlik remélem!!
2009. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!