Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kérem csinálnak a 16....

Ha kérem csinálnak a 16. héten UH-t?

Figyelt kérdés
2 hét múlva kell visszamennem a nődokimhoz. SZTK-s rendelésre járok, de nővéremnek csinált a 16. héten is. Szóval, ha nem is csinálna megkérhetem, hogy csináljon? Annyira szeretnénk tudni a baba nemét! A párom is csak most tud velem jönni.
2011. aug. 5. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:

2.terhességem elején én is sztk-ba jártam, és mindig csináltak uh-t, amikor kértem őket, soha nem utasítottak vissza.

De hogy még a párod is bemenjen és a nemét is megmondják, ezek már igazán extra kívánságok :) de ha szerencséd van, kedves lesz a doki

2011. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát remélem, hogy beengedi :)
2011. aug. 5. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, nálatok hogy megy, de nálunk simán bejöhet kérdezés nélkül is Apa, és végignézheti az UH-t :) Tuti be fogják engedni a te párodat is!!!

2011. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én sztk ba járok orvoshoz és pont a héten voltam nála mondtam neki nem e lehetne csinálni egy ultrahangot mert már 3hete volt a 12hetes és ráadásul cukorbeteg vagyok..azt mondta nem lehet mert megvannak a kötelező ultrahang időpontok..tehát lerázott..de valszeg ezt orvos is válogatja......
2011. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg az orvosa válogatja! -sajnos csak alátámasztani tudom!

A tb. 4 uh-t támogat,ezek a "kötelező uh-k"

- lényegtelen,hogy csak 3-at csinál összesen a doki...


Én nem sztk-ba,de szakrendelésre járok. Az elsőnél is ide jártam,akkor 4-et csinált, 12. hét,18. hét,29. hét,33. hét.

A másodiknál a 12,18 és a 28. heti uh-t csinálta meg. Az utolsó "kötelező uh-t" a 36. hét után esedékest hiába kértem,védőnői tanácsra a lepény érettségre hivatkoztam,de nem csinálta meg. azt mondta,ha a lepénnyel gondok lennének,akkor a ctg kimutatná. Hát,majdnem. Aktívan ficánkolt a kicsi,a szívhang is rendben volt,viszont iszonyat kis súllyal született a 41. héten!- szerencsére a 2. havi mérésen már megduplázta a születési súlyát,sőt már a kórházból úgy engedtek haza a 4.napon,hogy többet mutatott a mérleg mint mikor megszületett.

Mostanában ha ehhez a dokihoz megyek,akkor rendszerint egy akó vakolat van a fejemen,meg egy vödör parfüm,ilyenkor rendes. Kíváncsi leszek,hogy a 4. "kötelező uh" ezúttal nála is kötelező lesz e!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!!


Üdv:34h.km.

2011. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem már így is volt 3 uh-m, mert elejében elég nehezen mentek a dolgok. Remélem azért rendes lesz és csinál!


Mindenkinek sok boldogságot és aki még kismama, nagyon boldog babavárást kívánok!

2011. aug. 5. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindent az sztk-ban csináltatok, kivéve az uh-kat! 16hetes vagyok, és szerdán, vagy csütörtökön megyek uh-ra, hogy megtudjam a babám nemét :) Nagyon olcsón csinálja a doki az uh-kat, ezért csináltatom mindig nála. A párom bejöhet a vizsgálatra egy szó nélkül.
2011. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!