Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Már 2 hete kínoz...

Mit tegyek? Már 2 hete kínoz az émelygés és a hányás.

Figyelt kérdés

Nem mindig hányok, de az émelygés minden nap megvan. Nagyon rossz, mert engem totál kikészít a hányinger.. Nem tudok koncentrálni a munkámra se. Még kikelni sincs kedvem az ágyból. :( Mit próbáljak ki, ami hatásos az émelygés-hányás ellen?

10 hetes kismama.


2011. szept. 2. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyömbéres üdítő, méz, pici hideg kóla. Nekem beváltak.
2011. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szedj B6 vitamint.
2011. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más, nekem a narancs volt a csodaszer.
2011. szept. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
en is 10 hetes vagyok, de ugyan ezzel a problemaval kuzdok reggel ahogy ki kellek az agybol rogton jon a hanyinger( bar meg hanyni meg nem hanytam de nem sok hijja lenne) de nalam nem csak a reggeli hanyinger van hanem valamikor delutan is elojon nalam a ginger jott be(gyomber)
2011. szept. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem reggel soha nem volt "reggeli" hányingerem, csak délután és este.
2011. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem se mindig reggel van. Van, hogy reggel semmi gond, és este, olyan 6-7 körül, rámjön a hányinger.
2011. szept. 3. 11:24
 7/10 anonim ***** válasza:
ÉN a Dm-ben vettem ilyen kínai gyömbér instant teát. Próbáld meg azt. Vagy friss gyömbérből készíts teát!
2011. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Friss gyömbérem van itthon... Reszeljem le, és forrázzam le vízzel? Kb mennyit reszeljek le mondjuk 2 dl vízhez?
2011. szept. 3. 12:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Cocculine nevű homeopátiás gyógyszer, Salvus gyógyvíz, rostos narancslé, sajtos stangli. Nálam ezek váltak be, de minden nap más volt az ellenszer :(

Ja és ha szedsz magzatvédő vitamint, attól is lehet. Én pl a Femibiontól hánytam még úgy, ahogy nem illik.

2011. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kitartás!

Én mindkét terhességemmel a 20. hétig hánytam, szó szerint csak vegetáltam, szóval teljesen átérzem a helyzetedet!

Ami nekem picit segített, az a natúr citromos víz. (Nem léből, rendes citromból) Ez a későbbiekben, az esetleges gyomorégésre is nagyon jó, a citrom ugyanis közömbösíti a gyomorsavat. (Lúgosító hatású)

Mielőtt kipróbáltam, féltem, úristen, majd biztos kimarja a citrom az amúgy is háborgó gyomromat, de nem, pont, hogy megnyugtatta!

2011. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!