Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz akkor ha vizesedik a...

Mi lesz akkor ha vizesedik a bokám? ! Milyen baj? 4. napja egy kicsit van bedagadva.

Figyelt kérdés
Csak mert mondta a doki h ha sokat mászkálok be fog fektetni.most akkor itthon növesszem magam? csak mert inkább örülni kéne h pont ezt nem csinálom, ugyanis sokkal fitteb vagyok mint ezelőtt. 19 hetes vagyok és 4 kgot híztam. nem értem most mi van.
2009. ápr. 9. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A vizesedés egyre rosszabb lesz, nagyon megterheli a szivedet, megnő a trombózisveszély. Ezt még most esetleg észre sem veszed, de 15 hét múlva talán nem fogsz tudni menni. Mozoghatsz, de sokat tedd fel a lábadat, figyelj oda, hogy mit eszel.
2009. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia.nekem csak az utolso ket honapban kezdett dagadni a bokam sok viz ment oda,de nem volt semmi bajom tole es nem is fajt.sott meg utolso heten a szules elott meg futottam nagyhassal es dagadt bokaval a busz utan.es fix akkorra lett meg a kislanyom amikorra a dokik talalgattak.egyszoval nem lessz semmi bajod szerintem .de azert vigyzz magadra.minden jot es konnyu szulest .6 honapos kislany anyukaja.
2009. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22;19. igen elfelejtettem hogy pocold ki a bokad hogy legyen minnel tobbet a magasban igy nem dagad meg annyira.
2009. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért aggódik az orvosod, mert a vizesedés lehet a toxémia jele!

Nem játék, és még a felénél se vagy a terhességednek, nagyon hamar kezdtél vizesedni!

Minden nap mérd a vérnyomásodat, ha magas, azonnal menj orvoshoz! És pihenj, pihenj, pihenj! Polcold fel a lábad és nyugodtan igyál! Nem fog lemenni a víz, ha nem iszol, nehogy ebbe a hibába ess!

Sószegényen étkezz és ne kávézz!

Azért ne ijedj meg, csak figyelj oda jobban és hallgass a dokidra!

Jó egészséget!

2009. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sőt a nemivással szemben én úg
2009. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sőt a nemivással szemben én úgy tudom, hogy ha növeled a folyadékbevitelt, csökken a vizesedés. Ezen felbuzdulva én rengeteget iszom, és nem is vizesedek még így 30 hetesen sem. Nem tudom, mi lenne, ha nem innék, akkor jobban vizesednék-e.
2009. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

megpróbálom megfogadni a tanácsokat. viszont nemtom mennyire fogom tudni erőltetni a pihenést, majd meglátom.

2009. ápr. 10. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!