Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen fájásokkal mire számítsak?

Ilyen fájásokkal mire számítsak?

Figyelt kérdés
Egész délután néha kicsit fájdogált a hasam olyan este 8 körül kicsit sűrűbben éreztem de még elég enyhe volt 10 után már eléggé fájdalmasak a nyákdugó is távozott a meleg víztől se lett jobb változó időközönként de max 10 percen belül érzem van amikor 10 percenként jön sorozatba van amikor 7 percenként van amikor 5 percenként majd megint 7 vagy 10 percenként stb. Várjak addig a kórházba indulással mikor már csak folyamatosan 5 percenként érzem ? 39 hetes
2009. ápr. 10. 04:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy olyan 40-45 másodpercig tartanak
2009. ápr. 10. 05:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs messze a kórház akkor várj még nem lesz rendszeres az 5 perces fájás. Persze ez attól függ hanyadik baba. Gratulálok a babához
2009. ápr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első baba olyan 1,5 km-re van a kórház és inkább itthon szenvedek ameddig lehet
2009. ápr. 10. 06:49
 4/6 anonim ***** válasza:

szia nekem már van két kislányom, és mind a kettővel 4 perces fájásokkal indultunk el a tőlünk 60km-re levő kórházba


mindenkléppen várd meg hogy rendszeresen jöjjenek a fájások ami azt jelenti hogy mindig 8 vagy 7 stb.


az elsővel még 4 órát vajudtunk mire megszületett a kicsivel csak fél órát


nagyon szép szülést kívánok nektek, félni ne félj minden megy majd a maga útján



üdv egy jelenleg 21 hetes kismama

2009. ápr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tanácsot már nem adok, mert azzal elláttak, csak sok sikert, gyors, kevés fájdalommal járó szülést kívánok Neked, remélem minden rendben lesz!

jó babázást! :) (37hetes)

2009. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom itt vagy-e még vagy a szülőszobán? De igazad van én sem töltöttem 1 percet sem fölöslegesen a kórházban. És mégegyszer gratulálok ehhez a csodához.
2009. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!