Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális e ha becsípődik a...

Normális e ha becsípődik a derekam?

Figyelt kérdés
betöltött 20hetes vagyok de már vagy egy két hete észre vettem,hogy nagyon be tud csípődni a derekamnál egy pont,bizonyos mozdulatoknál.Volt már valakinek ilyen ?Mit kell ilyenkor csinálni?Félek nehogy a szülésnél is elő jöjjön,mert az nagyon rossz lenne,ilyenkor is szinte sírok mikor becsípődik az az ideg szerű...
2008. márc. 3. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit,türni...nekem is van,de meg sem fordult a fejemben,hogy ez szülésnél előjöhet.Valószínűleg azért csípődik be,mert lazulnak a szalagok,az izületek,hogy könnyebben jöjjön ki baba.

Ne stresszelj ilyeneken!

2008. márc. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is gyakran előfordul mostanában, megpróbálok óvatosabban mozogni, amennyire lehet.

21 hetes kismama

2008. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen elég gyakran. 25 hetes vagyok, és nem értem én sem miért van, de van. Olyankor szokott lenni ha sokat mozgok, és nem pihenek eleget, érzi azt szerintem mindenki mikor van állj!!. Igaz? :) Nah amikor nem hallgatok az állj!-ra akkor csípődget. Próbálj pihenni, és esetleg 1-2 percre, lefeküdni a szőnyegre, hogy a csontok helyreálljanak. Nekem bevvállt, csak ne maradj sokáig a földön nehogy felfázz!!!

Boldog babavárást! ;)

2008. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is arra gyanakodtam,hogy a testem jelez,hogy mikor álljak le.Ehhez tartom magamat akkor:)De ti is!:)
2008. márc. 4. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!