Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs meg a hepatitis-b...

Nincs meg a hepatitis-b szűrésem eredménye. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Levették 16 hetesen az Afp-vel együtt de mivel az első babával rossz lett az afp-m most is arra koncentráltam.A dokim sem szólt h nem látta még,csak most 35 hetesen tűnt fel a védőnőnek h annak még nem írta be az eredményét.Sehol nem találom pedig minden egyes kis fecni megvan.Talán azt oda sem adták..Most 36 hetesen le meg tudják nézni vérből?Nem késő?..reménykedem h talán még a sz.gépes rendszerben megvan és csak ki kell nyomtatni mégegyszer.(bp.János kórház)
2011. aug. 7. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 12.héten vették le és a védőnőmnek küldték el a 20.hét körül,a vércsoport vizsgálattal együtt.De annak a kórházban a számítógépen meg kell lennie,szerintem.

Üdv.24 h km.

2011. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan jártam, most a 30. héten tűnt fel a védőnőnek, hogy nincs meg. Kedden fogok rákérdezni a dokinál, de szerintem a kórházban tuti megvan és a számítógépből ki tudják neked nyomtatni!

Egyébként gondolom most is meg tudnák nézni, a hepatitis nem terhességi hét függő dolog. De valsz. nem lesz rá szükség.

2011. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi kinyomtatják neked a laborban.Ne izgulj.Szép babavárást.egy laboros
2011. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia:)

nekem is igy volt 36 hetesen vetuk eszre hogy hijanyzik es az utolso tejes verkeppel egyut meg csinaltak !!de aszt mondtak hogy muszaj!!!!

2011. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia a dokid, és a védőnőd is le tudja telefonon kérdezni a központi nyilvántartásból. Nem kell vele foglalkozni túlságosan. Az enyémet a 38.héten kaparták elő.
2011. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Megvan a papírom,negatív :)
2011. aug. 9. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!