Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideig szoktátok érezni...

Mennyi ideig szoktátok érezni a jóslófájást?

Figyelt kérdés
És hány hetesek vagytok? Én a 36.-at betöltöttem, és ma is 2 órahosszáig éreztem a mensi-előjel-szerű érzést.
2011. aug. 7. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A jósló nem szokott ilyen sokáig tartani. 5-10 percnél nem érzed tovább egyszerre. Ha legközelebb is érzed állj a zuhany alá, attól el kell múlnia, ha nem akkor doki.
2011. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok az a két óra!Az olyan rövid mint a keményedés,csak fájdalmasabb nem?

33hkm

2011. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én most szülök másodjára, de még mindig nem vagyok tisztában azzal, hogy mi a jósló, meg mi a keményedés. Van, hogy bekeményedik a pocakom, az változó, h meddig tart, ált. 15 perc. De még most is érzek olyasmit, mintha meg akarna jönni. Nálam ez nem 5-10 percig tart ezek szerint,m mert ezt már lassan egy hete érzem, minden nap.

Bár képzeljétek, a barátnőm 2 nappal későbbre volt kiírva , mint én (én szept.-1-re), és ma telefonált, hogy megszületett a kisfia 3 kg, 52 cm, 4 óra alatt, 1. baba :)

Most kicsit irigykedem :)

2011. aug. 7. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!