Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki 45-50 kiló volt amikor terhes lett? Mikor kezdett látszódni a pocak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 45-tel lettem terhes, az elsö három hónapban lefogytam 42-re (állandó rosszulettöl), szülni meg 54-gyel mentem. A 6. hónap végén kezdett látszani, és amikor szülni mentem, a portán nem akarták elhinni, hogy idöben vagyok. A gyerek 3,2 kg-os, egészséges baba lett. (Ja, és 46 kg-mal jöttem haza a gyerekkel, 9 hónapig szoptattam változatlan súly mellett, és ezt azóta is tartom.)
2011. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47 kg volt az indulósúlyom mindkét babámmal. Most - a másodikkal- betöltöttem a 4 hónapot, most már azért mondogatják, hogy kerekedik. Én már jó ideje látom persze magamon. Az 1. babámmal is kb. ez volt a helyzet. Vele 60 kg voltam szülés előtt, ő lett 3,40 kg, 5 kiló maradt rajtam, ami fokozatosan le is ment szépen vissza 47-re.
2011. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 44 kilóról kezdtem, most vagyok 54. A pocak pedig már meglehetősen korán felismerhető volt. :) Pontosan nem emlékszem, hogy hanyadik héttől, ne haragudj. :) Nekem kifejezetten előnyömre vált ez a kis hízás, ugyanis sosem tudtam hízni, akármennyit is ettem és mindig nagyon vékonyka voltam, ráadásul pici termetű is. (159 cm) Így a pocakom is elég nagy. Pedig még van idő a nagy napig :)

28 hetes kismama

2011. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49 kg-val kezdetem, és kb. a 20. hét táján vették észre mások is a pocakot.
2011. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia,én 47 kg-mal kezdtem és a 20. héttől kezdett el látványosabban látszani a pocakom:)de onnantól elég gyorsan nőtt:)
2011. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok és 47 kg-ról indultam. A 15. héttől kezdett el nőni a pocakom, 16. hetesen már egy szemfüles szomszéd észre is vette, hogy mi a helyzet. A többieknek csak a 18. héten esett le. A 18. hétig híztam 4 kg-t, jelenlegi súlyom 51 kg.

19+0 km

2011. jún. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

49kg-mal kezdtem,elég véznán. Én már a 8.héten láttam,h kerekedik a pocim,de másnak csak a 15-16.héten tűnt fel. Most 66kg-nál tartok, nem bánom,ha 55 körül maradna szülés után a súlyom! Soha nem éreztem ilyen jól magam a bőrömben. Szerencsére rosszulléteim sem voltak, úgyhogy tudtam hízni.

37+5 hkm

2011. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én 45 kiló és 165 magas vagyok. :) Boldog Babavárást Mindenkinek! :)
2011. jún. 6. 13:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

49kg-val kezdtem és eddig 5kg-t híztam a 23 hét alatt. A pocim gyorsan nőtt, már a 15. héten rendesen látszott. Most itt tartok: [link]

2011. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!