Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinál ilyenkor a baba?...

Mit csinál ilyenkor a baba? Más is érez ilyeneket? 32 hetes vagyok.4-5 napja nem kifelé, hanem befelé matat.

Figyelt kérdés

Olyan érzés, mint ha a húgyhólyagommal, belsőségeimmel játszana, a méhszájat csikizné, néha szinte mint ha a hüvelyemben nyúlkálna.

Előtte mindig a hasfalam felé mozgott, rugdosott, tapogatott, volt nagy pukli, mozgás kifelé. Azóta ez se nagyon látszik. Úgy érzem csökkent az aktivitása jelentősen emiatt.


Annyi az egész, hogy befele fordult? Vagy miért van ez?


2011. aug. 8. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megfordult,hátacskája lehet a hasfalad felé.

Vagy egyszerűen befelé akad dolga. :)))

Lehet,hogy így nem fogod érezni annyira a mozgását.

Ha nyugalomban fekszel,valamelyik oldaladon,1 órán belül legyen 10 mozdulata.(Bármilyen,kicsi,nagy,...)

Nekem így mondta a dokim.

Boldog Babavárást!

33hkm

2011. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ugyanez van 3.-ik napja,szerintem is megfordult és a háta van kifelé.27hkm
2011. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem farfekvésű és főleg befelé matat, amiket leírtál ugyanúgy érzem én is. Ha kifelé érzem is, szinte csak oldalt. 30 hetes
2011. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

Időközben visszafordult, mert most 5 nap elteltével megint kifelé érzem és sokkal erősebben, aktívabban megint.

2011. aug. 10. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!