Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen merjek 2 órát vezetni?

31 hetesen merjek 2 órát vezetni?

Figyelt kérdés
Nem szoktam vezetni, csak nagyon ritkán. Ráadásul holnap a másik oldalon kéne, mert Angliában élünk. Egy autót veszünk és azért kéne elmenni. Nem vagyok biztos benne, hogy bírni fogom. Van aki még ennyi idősen szokott hosszabb ideig vezetni?
2011. aug. 8. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktál vezetni, plusz jobb oldal, akkor NE. Szerintem. Ha lenne rutinod, azt mondanám, persze, de így semmi képpen sem kockáztatnám meg.
2011. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én még csak a fő kérdést olvastam, és rögtön megfogalmazódott bennem, hogy ha amúgy rendszeresen vezetsz, akkor akár szülésig is lehet, de ha nem, akkor most elkezdeni nem kéne. (Angliában meg "duplán nem kéne").

Nem tudtok valakit megkérni?

2011. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

4 éve, amikor kiköltöztem, akkor napi szinten vezettem. De 2-3 éve nincs autónk, így csak Mo-n szoktam vezetni. Én is a felé hajlok, hogy nem vállalom be, mert mi van, ha baleset ér minket? Elég parás vagyok, tuti végig stresszelném az utat. Meg itt nincsenek olyan sűrűn pihenők az autópályán, mint otthon.

Eddig úgy néz ki, hogy nem tudunk megkérni senkit.:(

2011. aug. 8. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben kihagynám ezt a vezetést.

Ha itthon lennél,napi szinten vezetnél, akkor nyugodtan megtehetnéd, de így nem ajánlom.

2011. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. aug. 8. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Én, ahogy leírtad a körülményeket nem vállalnám be. Elhiszem, hogy kellene, de 1.000.000.000.000.000.000.000 autó sem ér egy babát (látom, hogy -természetesen- te is ezen az állásponton vagy.
2011. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezen az állásponton vagyok, főleg, hogy 3 évet vártunk a babára. Egyszerűen nem éri meg.
2011. aug. 8. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ülj be szépen a kedvenc fotelodba, és olvasgass a vezetést pedig hagyd rá másra! :D
2011. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!