Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik 89-90 kilóval...

Kismamák, akik 89-90 kilóval kezdtétek a terhességet, a 25. hétig mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, nem emlekszem mennyi volt a 25. hetig, korulbelul 10-15, összesen 25 ment fel.

85-el kezdtem, 110-el mentem szülni, 105-el jöttem haza a kórházból, és most hogy öthetes a baba (sajnos csak az első három hétben tudtam szoptatni), vagyok 99 (ebből kettő a héten ment le aktív diéte+mozgásnak köszönhetően.. önsanyargatás lesz jóideig, de minden deka súlyfelesleg megérte :))

2009. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én most vagyok a 25.hétbe.99km-mal kezdtem,és most vagyok 104kg.Tehát 5kg.Nem tudom hány kg jön még fel,de azt tudom,fele ennyi idösen(most vagyok 37,akkor voltam 18és 20 éves) a lányaimmal a terhességeim alatt ilyenkor már 10kg hízásnál tartottam.Odafigyelek jobban mit eszek,de semmit nem vonok meg magamtól.Szép pocakosodást kívánok és jó egészséget!
2009. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 30 hetes vagyok, 90örül voltam a terhesség előtt, 6 kilót híztam eddig, az utóbbi két hétben viszont semmit.

Az orvosom szerint ez eddig teljesen normális, szerinte hajlamos vagyok a toxémiára, ezért óv a hízástól.Az egyetlen dolog, amit próbálok betartani, az, hogy többször eszek, de csak keveset!

Minden jót nektek!

2009. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok,93kg-al kezdtem,91kg vagyok már 2 hónapja.Nem nagyon akarok hizni mert én is toxémiára vagyok hajlamos.
2009. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!En 87-el kezdtem es most vagyok 91,huszonharom hetesen.
2009. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Kíváncsi voltam, mások hasonló adottságokkal hogyan változnak. Amúgy én 89-el kezdtem, és most a 26. héten 91,5-92 vagyok. Egyelőre nem kellett változtatnom az étrendemen, így tulajdonképpen mindent eszek, de jobban kívánom a gyümölcsöket mint mást.

Az első babámmal 18 kilót híztam, és ez sajnos mind rajtam maradt, így kezdtem ezt a terhességet.

Szép terhességet, boldog babázást mindenkinek!

2009. ápr. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!