Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki tulsulyosan kezdte a...

Aki tulsulyosan kezdte a terhesseget mennyit hizott a 18. hetig es mekkora a hasatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Rajtam 8-10kg felesleg volt a teherbeeséskor. A 18.hétig feljött 3 kg, most a 31-32.hétben vagyok, és összesen 8,5kg-t híztam eddig.
2010. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én jó nagy adag túlsúllyal kezdtem a terhességet. És nem hiztam. Egészen a 30. hétig fogytam, összesen 14 kg-ot. A végén abból visszajött 6 kg. De a szülésnél kapásból lement 8 kg. Ma 4 hetes a babám és összesen 20 kg-ot fogytam. Úgy hogy egyáltalán nem fogyókuráztam. Ettem rendesen. Mégis ment lefele a kiló. A babának semmi baja. A doki azt mondta, mivel van honnan fogynom nem gond.
2010. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én 25 kiló plusszal kezdtem és a 18.hétig még feljött 7 kiló!!!:(((Most 13-nál járok és 26 hetes vagyok!!!
2010. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia 20 kg plusz a teherbe esés előtt amit a fogamzásgátlónak köszönhetek de most a 20. héten 3kg plusz van rajtam.
2010. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 10 kg plusszal kezdtem. A 18. hétig nem jött fel semmi, sőt, a 24.-ig abszolút semmi. Onnantól havi 2 kg jön fel, ez úgy látszik, már álalndósult. De rajtam nem látszik, talán a combomon van valami plussz zsírpárna...

A pocim a 16. héten 3 nap alatt nőtt olyan látványosat, hogy már mindenki kiszúrta, - ez tuti kismampoci. :)

32 hetes km

2010. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95 kg-al kezdtem,a 19 héten 96 kg voltam.Szülni 107el mentem,ebből 3,8 kg volt a baba.Az előírt szerint ideális volt a súlygyarapodásom,nem jött fel sok.Ilyen nagy túlsúly mellett 7,5-12,5 a megengedett.A szoptatás alatt viszont olyan lettem,mint 1 grizli.Utána diétázni kezdtem és most 19 -nál járok:)
2010. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én 25kg plusszal kezdtem most 25 hetes vagyok és eddig egy kilot hiztam csak mondjuk diétáznom kell mert cukorbeteg vagyok. a védönö szerint ezért nem hizok. a pocim nemrég nött csak meg most kezd olyan kismamás lenni elötte csak "kövér" hasam volt.
2010. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, én most 30 hetes vagyok, és még mindig nem látszik, hogy babát várok :( Hasam eddig is volt, és kívülről most is ugyanolyan, mint régen.

Elővettem a papírjaimat, a 18. hétig 4,5 kilot híztam.

Most, a 30. hétig összesen 11 kilot.

2010. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 19. hétig minusz 6 kiló volt rajtam, vagyis fogytam a 12. hétig 7 kilót és addig 1 jött vissza. Most 34 hetes vagyok, és a kezdő súlyomhoz képest 3 kiló van rajtam.
2010. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia, én 85 kg-al kezdtem a 18 héten még max 1-2kg plusz. De most 100 kb vagyok (38. hét) de voltam már 105 kg is. Elvileg túlsúllyal nem kéne hízni... Hát nekem nem sikerült. Nem is igazán figyelek oda, mivel nem is eszek sokat, de sajna teljesen más dolgokat kívánom mint korábban. Pl inkább húsevő voltam, most meg nem is eszem húst, viszont rengeteg kenyeret, péksütit meg tésztát. Egy két kismama étrendet elolvastam, de egytől se csordult össze a nyál a számban. Van hogy hajnali háromkor arra ébredek, hogy ennem kell, úgyhogy eszem :) viszont neked szerencséd van, mivel itt a saláta szezon lassan, meg a friss gyümölcsök, zöldségek. Télen a befőtt meg a savanyú is egészségesebb, mint az üvegházi zöldség, és az utóérlelt déli gyümölcs.
2010. ápr. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!