Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét- szex- száraz sivatag?

32. hét- szex- száraz sivatag?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

32. hétben járok..

terhességem elején bő folyás volt a "problémám" , fertőzés nincs, tehát csak a terhességnek köszönhettem, de pár hete viszont iszonyat száraz vagyok folyamatosan :(

és ami a legrosszabb, hogy olyankor is.

Petting se , az aktus se, sőőt miután jó volt se az igazi.

Se a párommal, se ha magammal vagyok el (játékszerrel).

Síkosítót használunk az utóbbi időben, víz alapút.

Mitől van ez? helyre fog ez jönni valaha vagy ilyen sivatagi életem lesz ezentúl?:(

Kívánom magát a szexet is és a páromat is, de ez így nagyon nem az igazi :(

Jelenleg is teljesen száraz vagyok, wc után is érzem mikor "törölközök"..


Tanácsok? :(


2011. aug. 9. 08:54
 1/7 A kérdező kommentje:
iszok is eleget (min 3 liter) , tehát az is kizárom.
2011. aug. 9. 08:55
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
32 hetes terhesen ne ez legyen már a legfőbb gondod...
2011. aug. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mért is ne lehetne ez a legnagyobb gondom?
2011. aug. 9. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos csak szülés után pár hónappal fog változni, ahogy a hormonjaid visszarendeződtek.
2011. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem ez legyen a legfőbb gondja!!!! Ennél nagyobb gond se legyen :D

Majd változik. Nekem szülés utáni 1 év volt ilyen, olyan rossz volt, de nem is kívántam csak havi egyszer az együttlétet, semmit nem akartam...de megváltozott szerencsére azóta.

2011. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Addig jó,amíg ez a legnagyobb gondod...Nekem szülés után már 2 hónappal rendben volt minden...Hajrá!!!!
2011. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" Első!


Nálunk még szülés előtti nap is volt minden. Na és akkor mi van? :D Attól még nem szűnik meg az ember lánya Nőnek lenni, mert állapotos... erről ennyit. Bírom az ilyen okoskodásokat. Teljesen természetes, hogy szeretné a kérdező, ha ilyen téren is minden rendben lenne. (feltéve, ha valaki nem veszélyeztetett!)


Kedves kérdező!


Légy magaddal türelmesebb, elfogadóbb nem is tudom, hogy írjam. Javasold a Párodnak, hogy kényeztessen kicsit tovább ott lent, legyen hosszabb az összebújás, az előjáték. Te tudod, hogy pontosan mi hoz tűzbe, próbáljatok arra a részére rámenni. :) Hátha úgy jobb lesz.

Nekem szerencsére nem volt ilyen problémám, hat hetet sem tudtuk kivárni, az első két három alkalommal kellett síkosító, de azóta már helyre állt minden. Ja igen 9 hete szültem természetes úton, gátmetszéssel, tehát ha szerencséd van nem feltétlen kellenek hozzá hónapok, hogy helyreálljon a rend. :)


Sok sikert!

2011. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!