Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív a tesztem (halványan)...

Pozitív a tesztem (halványan) és volt már missed ab-om, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Márc 10 én volt meg utoljára, jan 30-án volt missed ab-om!

Tegnap teszteltem, halvány pozitív lett, és most jön az ünnep is. Még gondolom túl korai dokihoz menni, de én szeretnék kérni utrogestant vagy valamit. Keddenként rendel csak szerintetek odamenjek már most kedden vagy várjak még egy hetet?Neki ott nincs uh-ja, csak gyógyszert hátha írna fel.Amúgy iszom a palástfüvet, szedek elevitet, folsavat, e-vitamint és mg b6-ot.


2009. ápr. 11. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj minél hamarabb orvoshoz, mert a doki ír fel neked Utrogestant vagy mást a magzat érdekében, nem kell kérned. Én pont így jártam missed ab után 2-szer megjött, de harmadjára nem. Most a 38 hétben járok.
2009. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor megpróbálok elmenni minél előbb!

Férjemnek nem merem elmondani, de nehéz titkolni...Nem akarom, hogy csalódjon.

2009. ápr. 11. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :) Fő a nyugalom, és a pozitív gondolkodás! Nekem is 4 hónappal a missed ab után lett egy halvány tesztem... nagyon halvány csíkkal.. Én nem mertem dokihoz menni, csak a 10. héten.. :) Akkor már minden ok volt, dobogott a szívecskéje. (most itt alszik mellettem). :))


De azért menj el, nézesd meg magad. Én azért írtam le a sztorimat, hogy ez is egy vélemény... én csak örültem, és vigyáztam magamra a 10. hétig :) Gratula még egyszer!

2009. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én az előző terhességemnél kb 6 hetesen mentem és még nem volt szívhang, gondoltam felesleges ilyen korán elmenni, csakhát az ember szeretné, ha a doki is megerősítené a jó hírt... Sajnos az a baba nem jött össze. Mikor utána újra terhes lettem kapásból elmentem a dokihoz amint fogadni tudott pont azért, hogy írjon fel gyógyszert. Jól tettem, most 17 hetes vagyok, eddig minden rendben. Te is menj el miharabb, nehogy ezen múljon a kis babó!
2009. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!