Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem van egy olyan érzésem...

Nekem van egy olyan érzésem hogy terhes vagyok de ezt még teszt nem igazolta. Lehet hogy korai? Max.2 hetes lehet a dolog a menstruációm késik. A legutóbbi tesztem eredménye igen-igen halványan jelzi hogy esetleg pozitív. Akkor most terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetsz,csak még nincs elegendő hormon,hogy a teszt egyértelműen kimutassa.Ha nem jön meg,akkor nagyon valószínű.
2009. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én napra pontosan tudom hogy melyik nap eshettem teherbe ennek pont két hete..a mensom másfél hete késik mikor csináljak tesztet hogy biztosat mutasson ?
2009. júl. 5. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél?
2009. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ma reggel 7kor igen igen haloványka volt alig látni.DE OTT VAN :D
2009. júl. 5. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez baba lesz, a halvány pozitiv is pozitiv!
2009. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon boldog vagyok :D
2009. júl. 5. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor nagyon késői peteérésed lehetett. Másfél hete késik, és 2 hete voltál együtt a pároddal? Tehát akkor 5 nappal a nemvárt mensi előtt voltatok együtt? Hmm...

Én még várnék pár napot, és csinálnék egy másik tesztet, 1. mert még nagyon korai, 2. elég késői peteérésnek tűnik a dolog.

De azért drukkolok!

2009. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!