Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a sírba visz a párom!...

Már a sírba visz a párom! Nektek nincs ilyen problémátok?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok, és ahelyett hogy engem babusgatna, állandóan féltékenykedik. Ma elmentem a kozmetikushoz megcsináltatni a szemöldököm, és teljesen kiakadt, hogy én kinek csinosítom magam... ha normálisabban áll a hajam, akkor is... már kiakaszt, pedig én sose adtam rá okot, még hogy gyanúja is felmerüljön hogy megcsalom, vagy más kellene, ezzel ellentétben ő már egy párszor. Annyira felidegesít, hogy félek valami baja lesz a gyereknek. Már mondtam neki, hogy egyre ormótlanabbnak érzem magam és muszáj valahogy kinéznie legalább a fejemnek ha már a testem és a ruhákkal nem tudom. meg mondtam neki már egy jó párszor hogy a gyerekével szórakozik, már ezt a pár hónapot kibírhatná amég meg nem születik, utána idegesítsen, de ne a gyerekét. Még a hasamba utálni fogja az apját hogy milyen hülye...
2009. ápr. 11. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Hú, az utolsó két mondatod elég kemény.. Nekem úgy tűnik, te nem nagyon szereted a párodat! Biztos vagy benne, h a baba születésével jobbra fordulnak majd a dolgok?
2009. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szülés után idegesít, akkor nem lesz tejed! :(( Sajnálom, hogy ilyen "balek" a párod. Te meg igyekezz nyugodt maradni, mert ideges terhesség után ideges, sírós baba szokott születni.. NYUGALOM!!!! :)
2009. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
16 hetesen ormótlannak érzed magad? Úristen, mi lesz később?
2009. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Hu, én ki nem álhatom a csináltatott szemöldököt. Olyan mű. Nem lehet hogy ez a baja a párodnak is?
2009. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem is nagyon "romás" a csináltatott szemöldök. Persze nem a szép, természetes hatásúról beszélek, hanem arról, ha valaki fittyet hányva a természetnek, újat rajztoltat magának.. Juujj..


Na de a kérdésre válaszolva.. a párod előtte is ilyen természetű volt? Ha igen, akkor nem sokat fog változni:(


Neked minden jót a babázáshoz!

2009. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
én megmondom az őszintét ugyanezt csinálta,pedig tudta jól,h ő az életem,de még bunkó is volt. 32hets vagyok és 1hónapja lapátra tettem,mert megölte az idegeimet..
2009. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi a "kedves" válaszokat!! Igazán megértőek vagytok. Először is: 16 hetesen azért vagyok ormótlan, mert a régi ruháim a hasam miatt vagy nem jönnek rám, vagy elég cikin nézek ki bennük. Kismama ruhákat pedig még korai lenne hordanom, mert nem vagyok még akkora bálna, hogy fel kellene vennem őket, vagy ha mégis, akkor abba mutatnék elég cikin, hogy még kicsi a hasam.

Másodszor nem romás a szemöldököm, csak kiszedettem, hogy ne legyen olyan ocsmány asszonyos, vastag, mert az viszont undorító, de ha nektek az tetszik, ha olyan vastag mint a combom, akkor hajrá nektek, és ízlések és pofonok.

Harmadszor, nem tudom mi a baj az utolsó 2 mondatommal. Ez az igazság, nem velem csesz ki jobban hanem a gyerekével, mert már most a hasamban egy idegroncsot csinál belőle ha engem idegesít. Vagy szerintetek ilyenkor szegény gyerek felhőtlenül lubickol?????

Köszi

2009. ápr. 11. 15:48
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem egy kicsit el kene gondolkozzal sajat magadon is,lehet hibazol valahol te is,talan nem figyelsz a parodra elegge miota terhes vagy,azhogy ormotlannak nevezed magad 16 hetesen amikor meg nincs is hasad,hat errol meg van a velemenyem de nem akarlak megserteni .
2009. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Szoktunk nap mint nap találkozni, hogy tudod mekkora a hasam???? Vagy mi???? Lehet neked nem volt hasad nekem van. Második terhességem, tehát van

2009. ápr. 11. 15:55
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Gondolkozz el, hogy ilyen volt-e azelőtt is a párod vagy nem. Ha ilyen, akkor ahogy írták, nem nagyon tudsz mit tenni, próbálj azért nyugodt maradni, nem foglalkozni vele. Ha nem volt ilyen azelőtt, akkor azon gondolkozz el, hogy esetleg jobban csinosítod magad mióta várod a babát vagy sem? Lehet, hogy jobban, mivel kezdesz nem tetszeni magadnak, és ez böki a csőrét. Egyébként ne bántódj meg, de valóban az jön le a kérdésedből, hogy ti nem szerethetitek nagyon egymást, főleg ha a párod már többször megcsalt.
2009. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!