Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajánlottak viszérre?

Mit ajánlottak viszérre?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok és viszeres a lábam. A dokim venoruton gélt ajánlott, a patikában erről lebeszéltek, azt mondták várja még egy kicsit, nehogy ártson a babának. Ajánlották, hogy pihenjek, pócoljam fel,stb. Ezt nem tudom megtenni, mivel pici lányom két éves és nem nagyon lehet mellette feküdni. Csak mikor alszik utána meg menni kell ezerrel. Köszi a segítséget előre is.
2011. aug. 9. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Hamamelis homeós golyócskát ajánlom, C15-ösből napi 2-3-szor 5 golyót.

Illetve Rutascorbint, ez segíts hogy a vénafal rugalmasabb legyen.

2011. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én venorutont használtam,és nem volt vele gond,mondjuk én csak a várandóság végén használtam.De lehet kapni gesztenye krémet a patikában,az is arra van.
2011. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, tényleg a vadgesztenye nagyon jó, illetve szőlőmag-kivonat.

Ha nagyon durva, írnak fel gumiharisnyát (vannak már nem nyanyásak is, unokatesóm hordott két terhességénél is).

2011. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

második vagyok.


Tényleg vannak ezek a kompressziós harisnyák is,volt nekem is,csak a végén már annyira vizes voltam,hogy hiába szenvedtem fel a lábamra,akkor már nagyon szorított.

2011. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én varázsdió krémet használtam -használok.
2011. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!