Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Rubliczky Levente vagy Dr....

Dr Rubliczky Levente vagy Dr. Csetényi Zsolt?

Figyelt kérdés
Lassan el kéne döntenem, hogy ki legyen az orvosom. Én eddig a Csetényit választottam volna, de egy orvos ismerősöm a Rubliczkyt "ajánlotta". Ki mit hallatt? Vélemények?
2011. aug. 10. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én Csetényire szavazok, nekem nagyon szimpatikus volt. Nagyon ért az ultrahangohoz. Az én orvosom egy azóta nyugdíjba menő főorvos volt, és alacsony lett az AFP-m és azt mondta, menjek a Csetényihez, ha ő nem lát semmit az ultrahangon, akkor nincs semmi baj.

És mikor ott vártam a kórházban SZTK rendelésen, a nővér szólt, hogy aki a Csetényi doktor úrhoz vár, jöjjön be, én bementem és ő mondta, nem én következek, maga sem érti mit akart a nővér, mert mindenki rá vár, lévén ő az orvos. És aki az SZTK-ba jött ultrahangra, mindenki hozzá jött.

Úgyhogy kiküldött, de kellemes modorban, elnézést kérve a nővér nevében is, és nagyon alaposan megnézte a babát, mikor mondtam neki, hogy az alacsony AFP miatt jöttem.

És eddig róla nem hallottam rosszat. Én ha megint szülnék, hozzá mennék.

2011. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A Rubliczky-t nem ismerem, de a Csetényit igen és nekem is csak pozitív véleményem van róla! Csak kíváncsi lennék, hogy ez a másik doki milyen és melyik lehet a jobb! De addig amíg nem beszéltem egy orvos ismerőssel, azt mondtam, hogy ha egyszer szülök, akkor a Csetényinél.
2011. aug. 10. 11:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm a Csetényinél szült, a másik pedig a Rubliczkynél.Aki a Csetényinél szült, nagyon meg volt elégedve.Végig problémás volt a terhessége, nem is akárhogy.Jól megoldott minden problémát, és emberileg is odatette magát.

A másik barátnőm viszont azt mondta, hogy most megint készül a kismamaságra, de a Rubliczkyt biztos nem választja.Nem volt megelégedve.

Én a Csetényivel uh-on találkoztam.Pont nem oda kellett volna mennem, de odatévedtem.Azt mondta, hogy ne álljak megint sorba a másik rendelőnél 34 hetesen, inkább megcsinálja az uh-t.Rendes volt.

2011. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ és az összehasonlítást! Azt hiszem, ez csak megerősít abban, hogy őt válasszam! Igaz még van időm, mert 7 hetes vagyok.
2011. aug. 10. 13:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én most mondok egy ellenvéleményt :)

7 hete szűltem Rubliczkiy-nál, és teljesen meg vagyok vele elégedve! Korábban egy műtétet is végzett már nálam, majd mikor terhes lettem, s felhívtam, egyből mondta, hogy természetesen hozzá menjek ( ez még nem a magánrendelése volt) Amit elmondhatok róla, hogy rettentően precíz, jó szakember, igaz nagyon elfoglalt, de ha te vagy bent nála, akkor nem csak gyorsan lezavarja a vizsgálatot, lehet kérdezni... nekem nagyon megnyugtató a modora, nem az a bratyizós doktor , de engem már a jelenléte is megnyugtatott a szülésnél, elég egy pillantása , hogy tudjam minden rendben lesz. Míg a korházban voltunk a picúrral is ránk nézett , érdeklődött. Hirtelen ennyi jut eszembe, ha van kérdésed írj nyugodtan!

2011. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem mind a két terhességem és szülésemet Dr Rubliczky Levente vezette le.

Én csak jót tudok róla mondani!

Amikor hívtam mindig felvette a telefont /még vasárnap este is/. elmondta mit mikor- miért stb.

Az ultrahangon is mindig alapos volt. és mindig eltalálta a gyermekein nemét a 17 héten.

Nst soha nem kellett várnom.


amúgy Csetényiről is csak jók halottam.

2011. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát, majd meglátjuk, mert engem meg a Rubliczky felesége fog "kezelni" jövő héttől. Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 12. 12:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg az kihagytam, hogy nagyon nagy előny, hogy Rublickynál nem kell várni az NST-re , megcsinálják az asszisztensek fent a meddőségin, majd megkeresik a dokit, aki megnézi.
2011. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Jó régen írt az utolsó hozzászóló, és gondolom kedves kérdező, te már eldöntötted, hogy kit választasz, de ha nem bánod, megosztom tapasztalataimat veletek. Hátha másnak egyszer segít a döntésben.


Én Rubliczky Leventénél szültem, 2010-ben. Nagyon-nagyon meg voltam vele elégedve! Szerintem is jó szakember, precíz, pontos. Tényleg nem mézes-mázas a stílusa, de ha bármikor kérdeztem tőle, teljeskörűen válaszolt. Korai terhes voltam (6 hetes), amikor először felhívtam. Mivel korábban már volt egy vetélésem, időben el akartam hozzá menni. Ő nem a magánrendelésére hívott be vizsgálatra, hanem a kórházba, amikor ügyeletes volt, majd 1-2 alkalommal még oda rendelt be uh-ra. Ott sosem fogadott el pénzt! Csak a magánrendelésén, ahova a 33. hétig jártam, utána már csak NST-re mentem. Nekem csak 1x volt ott, mivel elment szabadságra, de átadott egy másik dokinak, aki soron kívül kiértékelte az eredményt. Szóval közvetve viselte a gondomat :) Szülésre hazaért.

Egyik ismerősömnek ő mentette meg az életét, mert egy másik jóhírű orvos elcseszte a császármetszését!!!


Csetényi doki stílusáról hallottam jót is rosszat is. A magánbetegeivel nagyon figyelmes, kedves, csupa bűbáj. A tb-s betegekkel sokszor nyers a stílusa. Én egy uh-n találkoztam vele, számomra közömbös. Szakmailag nem tudom milyen.


Ha jól számolom, már a 3. trimeszterben jársz :) Gyors szülést kívánok!!

2012. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy írtál így késve is. Én a Csetényit választottam, mert velem még mielőbb a betege lettem volna is nagyon kedves volt... Azóta is meg vagyok vele elégedve! Igen a 3.-ban járok ma vagyok 29+1 hetes kismama. Holnap megyek 4d-re és azt is a Csetényi fogja csinálni, úgy kértem időpontot. Köszönöm a jókívánságokat!
2012. jan. 11. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!