Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Rubliczky Levente vagy Dr....

Dr Rubliczky Levente vagy Dr. Csetényi Zsolt?

Figyelt kérdés
Lassan el kéne döntenem, hogy ki legyen az orvosom. Én eddig a Csetényit választottam volna, de egy orvos ismerősöm a Rubliczkyt "ajánlotta". Ki mit hallatt? Vélemények?
2011. aug. 10. 09:27
1 2
 11/14 anonim válasza:

Sziasztok,


Meg tudnátok nekem adni Csetényi Zsolt elérhetőségét és a magánrendelésének a helyét. Sajnos a dokim (Blaskó) kimegy Németországba és az olvasott vélemények alapján a Csetényi Zsoltot találom szimpatikusnak.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

2012. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha még nincs meg az elérhetősége, írd be a nevét a google-ba és kiadja a honlapját, ott mindent megtalálsz. Bocsi, hogy csak most írtam...
2012. okt. 29. 11:02
 13/14 Smakosz válasza:
Dr Rubliczky Levente megmentette a kisfiam és a párom életét...pedig ott sem kellett volna lennie.
2019. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 11 éve voltam Csetényinél, más orvos betegeként-amit ő tudott is, sztk alapon ultrahangon, rossz volt az AFP eredményem. Orosz főorvos volt a fogadott orvosom, ő küldőtt, ha Csetényi doktor úr azt mondja nincs baj, nincs baj. Ebből én arra következtettem hogy nagyon jó orvos lehet. Mellesleg nagyon alapos volt, nagyon kedves és nem volt baja tényleg a babámnak.
2019. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!