Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki Nandu hordozó...

Használt valaki Nandu hordozó kendőt? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egyet akciósan a neten.Nagyon szép és kellemes az anyaga,csak kicsit furcsa,hogy vastag!Aki használt már ilyet,annak mi a véleménye róla?Köszi


2009. ápr. 11. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kaptam egyet, nem használtam még, de nem is fogom, mert két emeres dolog. Neked kell fognod a babát,párod vagy valaki meg rád köti. Pici babánál még nem lehet használni, aki nem tudja tartani a fejét, mert a kendőt nem tudod úgy megkötni hogy az tartsa neki, meg nincs is olyan pozitúrás kötés ami még kellemes lenne egy pici babának. 5 hónapos babánál lehet szerintem már kényelmes babának és mamának is, de csak ha nincs meleg, mert szerinem nyáron nagyon össze lehet izzadni.

Azért próbáld ki, lehet neked be fog jönni.

2009. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én dvd-vel együtt vettem,és már kipróbáltam a kötéseket,eddig mind sikerült(persze baba nélkül),szerintem nem nehéz!De érdekes ,pont javasolják az újszülötteknél,mert nem kényszeríti egyenes testtartásba a kis gerincét,hanem engedi,hogy még gömbölyödjön benne a babó,mint a pocakban!

2009. ápr. 11. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A multkor a tv-ben is ajánlották pont ilyen pici babáknak.Én láttam nemrég egy lányt,neki is ici-pici baája volt,és sitty-sutty magára kötözte,de szó szerint.Csak ilyen jó időkbe már nem ajánlják,mert nagyon meleg.
2009. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!