Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-25 perc ülés után olyan,...

20-25 perc ülés után olyan, mintha a lapockám ki akarná szúrni a tüdőmet. Normális ez?

Figyelt kérdés

Alig bírom..

25 hetes vagyok és egyre rosszabb... nem akarok hisztizni és mások előtt mutatni se , de van hogy nem bírom, és azonnal le kell feküdnöm. Mit tegyek? Nyugtassatok meg! Nem tudja kilyukasztani a tüdőmet?


2008. márc. 4. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem már fekvés közben is van és még csak 19 hetes vagyok rossz nagyon de mindig járok egyet ozt elmulik meg egy jó maszázs sem árt neki
2008. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Megnyugtatlak, én nem vagyok terhes és mégis ezt érzem.
2008. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez normális, én sem bírom fél óránál tovább, napok óta csak fekszem, mert fizikai fájdalmat okoz! 33 hetes kismama
2008. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére én remekül bírom az ülést(főiskolai hallgató vagyok:)),de egy tisztességes kajálás után azért már vannak problémák.Meg a tüdőkapacitásom is egyre kisebb,és egyre megeröltetőbb emeleteket mászni.Én inkább az idegbecsípődésemmel vagyok megáldva a medencémben,meg a hőhullámaimmal.

Nyugi,ezek mind az egyre növekvő Béka velejárói.Alig várom,hogy végre május legyen,és kettőben legyek.

2008. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lukasztja ki, ne izgulj:-) Nekem a jobb mellem alatt szúr valami, ha fekszem, de nem tudom mi van ott...

Ajánlok egy gyakorlatot: Ülj egy székre egyenes háttal, a lábad tedd terpeszbe talppal a földön és hajolj kicsit előre. A kezeidet nyújtsd ki a füled mellett és húzd be a könyököd, majd nyújtsd ki. Ezt csináld meg 3X30szor, akár naponta 5X és ez erősíti a lapockád körüli izmokat, és nem fog fájni.

Meg amúgy is ülj mindig egyenesen és mozgasd meg, ha fáj, pihentesd.

Ne félj, mindig valami fáj valahol.-)

2008. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!