Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utálom az ilyen embereket....

Utálom az ilyen embereket. Miért bántanak azért mert én fizetek az orvosnak?

Figyelt kérdés

Nem viccből adom a pénzt a dokinak, nem azért mert nincs hova rakni, nem akarok én nagyzolni csak így jobban érzem magam, tudom hogy az orvos megvizsgál normálisan.

Miért bántanak és szólnak be azért sokan, mert fizetek?Már nagyon rosszul esik és már nincs is erőm vitába szállni az ilyen emberekkel.


2011. aug. 11. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudok neked erre mit mondani. Sajnálom.

Én a másik oldalon állok: nekem azért szólnak be/le, mert nem fizetek.

Tipikus nyuszikás eset: ha van sapka, azért, ha nincs, akkor azért. Közhely, de: ilyenek az emberek.

2011. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozz velük, szerintem sokból az irigység beszél, valakinek meg az elveivel ellenkezik. Engem is sokan szapultak, hogy minek adtam pénzt a dokinak, hiszen ez a dolga... igen, mondtam én, ha éppen ügyeletben van és én éppen akkor esek be szülni hozzá. És nem azt fizeted meg neki, hogy megvág, meg elkapja a gyereket, hanem azt, hogy bármikor hívod, elérhető, egyszóval azt, hogy miattad, és más paciensei miatt igazából sosem telik le a munkaideje.
2011. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Az első gyereknél mindenki ad.

Ha meg esetleg nem adsz akkor is ugyanúgy megvizsgál.

Ha ez kell a lelki békédhez akkor fizess érte.

2011. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Mert nincs jobb dolguk, irigyek, buták.

Én is fizettem, mert azt szerettem volna, hogy olyannál szüljek, aki ismeri a terhességemet. Mindkétszer nála szültem, pénzért. Nagyon jól tettem!! Az ügyeletes le se sz@rt, közölte, hogy első szülés 24 óra, mi csak várunk. Végül sürgősségi császár lett, elakadt a baba, mint kiderült. Másodszorra még jobban odafigyelt a doki, de az ügyeletes akkor is ugatta a hülyeségeit, pedig semmit sem tudott az előzményekről. Ő is elakadt, pedig korababától tartottunk, mert túl korán kinyílt a méhszáj.

Sajnos itt tartunk, hogy meg kell fizetni az odafigyelést. Valóban, akinek sima terhessége van és csak úgy kipottyantja a gyereket, annak mindegy, kinél szül, de akinek az élete meg az egészsége múlik rajta, annak nem.

2011. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Én a babámat is úgy vártam, hogy se fogadott dokim se szülésznőm nem volt. Nem pénz kérdése volt, hanem a választásomé. De ne tudd meg mindig hogy néztek rám a kórházban mikor kérdezték, hogy ki a választott orvosom...

Nem lehet mindenkinek megfelelni, de nem is kell. Akinek fáj az, hogy a másik másképp csinálja azt ott egye a penész ahol van (:

2011. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem van neki jo fizetese,nem kell öt penzelni!
2011. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Első babámat várok, és nem fizetek az orvosnak. Sőt, semmiért.


De szerintem magán ügy, mint ahogy valaki kilöveti a kislánya fülét, valaki nem, valaki megkeresztelteti a gyermekét, valaki nem, valaki gyermekszobába hiszi haza, valaki a kiságyat a hálószobába rakja, és még sorolhatnám :)


Nincs jó, vagy rossz megoldás, olyan van, hogy MÁS.

2011. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Én az ilyeneknek mindig azt mondom,hogy jöjjön be a mi kórházunk sztk-s terhesgondozására, ülje végig azt a röpke 2-3 órát (hozzáteszem sokaknak munkahelye van, tehát nem igen tehetik meg),aztán egy egy perces vizsgálatért adjon hálát! Mert azért a legtöbb sztk-s rendelésen nem nyalják körbe a kismama fenekét, örül,ha ránéznek. Na nekem ennél fontosabb a gyerekem. Ezen nem vagyok hajlandó spóroloni. Ahogy nekem az is fontos,hogy nem ülök ott 15 cigányasszony között 3 órát, hanem időpontra megyek. Tudok kérdezgetni,nem zavarnak ki 2 perc után, hogy a doktor úrnak erre nincs ideje, mert 30-an ülnek még kint!

Ha hatodszorra szülnék,akkor is dokit fogadnék!

Szóval nyugodtan el lehet annak magyarázni,aki rákérdez. Én tiszteletben tartom,ha valaki nem fogad. De azért se kelljen "szégyenkeznem" mert én áldozok erre. Más meg másra gyűjt!

2011. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sumergo ***** válasza:
Ha szóvá teszik ,mondd meg, hogy még egyszer sem kértél tőle pénzt, a te zsebedben meg ne turkáljon, mert attól nem lesz ő szegényebb, ha te fizetsz. Amúgy a sima szakrendelésen, vagy bármiért munkaidőben nem fizetek én sem, de a magánrendelés az fizetős, cserébe jobban odafigyelnek.
2011. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
lehet utálni az olyan embereket, akik nem tehetik meg, hogy fizessenek azért, amiért amúgy is fizetnek a közösbe, és amikor a terhesgondozáson órákat várnak a dokira, mert az éppen az olyan pácienseikkel kivételeznek, akik pénzelik őket, és lehet, hogy ezen múlik az egészségük... szerintem undorító, hogy a pénzen múlik a bánásmód, sőt, néha egy-két élet is... úgyhogy itt nem nekede kellene utálkozni...
2011. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!