Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » :( 25 hetesen el kellett...

:( 25 hetesen el kellett tolnom egy autót. Nyugtassatok meg, ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok és ma el kellett tolnom egy autót :(

Tudom most sokan azt gondolják, hogy felelőtlen, dilis nő vagyok :(

Igazatok is van, de nem volt más megoldás...tényleg :(


Orvost hívtam, azt mondta, ha nincs vérzés, fájdalom akkor nem lesz semmi baj, de azóta szapulom magam és rettegek.


Kérek mindenkit, hogy ne hordjon le a sárga földig, tisztában vagyok vele, hogy hülyeséget csináltam :(

Azt is tudom, hogy nem utólag kell jajgatni és félni, hanem előre gondolkozni... :(

Tényleg nem volt más választásom :(


Nem fáj semmi, nincs vérzés, csak a "szokásos" keményedések vannak. (nem több, nem erősebb)

Ugye nem lesz baja a Babámnak??? :( :(


2011. aug. 12. 11:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
De mit értesz az alatt, hogy nem volt más választásod? A ti autótok volt? Vagy segítettél valakinek?
2011. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Ezt csak egy pár napon belül derül ki, hogy nem volt-e baj.

Lehet, egy-két nap múlva jelentkezik az eredménye az okosságodnak.

Amúgy nincs olyan, hogy el kellett. Nincs olyan, hogy nincs más választásod, bár nem tudom mi a stori.

Innentől felelős vagy egy ember életéért, és ha megszületik, és baja lesz, az már a te sarad.

Én max. ha az életünk került volna veszélybe, akkor toltam volna autót.....

2011. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem oltalak le, de olyan nincs h nincs más választásod. Ha kell rohadjon ott az a kocsi 1 napig is, inkább fizetek egy járókelőnek felhívok vkit, bármi, mint h a babámnak baja legyen. Semmi, de semmi nem ér annyit mint a kicsi élete. Szóval lehettél volna felelősség teljesebb, ha már anyának készülsz. És az a hülye, aki meg elnézte vagy elvárta h te tologasd az autót (ha volt ilyen ember) az meg egy jó szájba vágást érdemelne. Már bocs. Am ezt nem lehet tudni h lehet e baja. Ez szervezettől függ. Ki erősebb, ki gyengébb stb. Sztem menny el az orvosodhoz, ahol mindent meg tudnak nézni.
2011. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem lesz semmi baj. Ha nem volt vérzés, vagy erősebb görcs, akkor nincs miért félned. Én ennél sokkal - sokkal durvább dolgokat is megtettem, és soha nem lett baj belőle. Azt egy Anya érzi, hogy mit bír.
2011. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
És csak úgy egyedül kellett nekilátnod az autó tologatáshoz? Más meg nézte? Nem tudtál volna segítséget kérni?
2011. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
szerintem semmi bajod nem lesz!ha valami gáz lenne azt már tuti hogy észlelted volna.nem kell mindig mindent tulreagálni!! de azért vigyázz magatokra!!
2011. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
felelőtlen vagy...tuti otthagytam volna a kocsit,a gyerek fontosabb
2011. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
máskor ne csínélj ilyet!!Mert nagyon rossz megszülni és elveszteni!
2011. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A 2 éves ikreim bent ültek a kocsiban :(

Nem volt senki aki segíthetett volna :( Aksi lemerült, férjem vidéken :(


Pont olyan a kanyar, hogy nem lehet belátni (lejtőről kell felkanyarodni a főútra) ha nem tolom arrébb valaki simán belénk szállt volna :(

Rengeteg itt a kamion...tényleg nem volt más választásom :(

A két kocsiban ülő gyerekemet is néznem kellett.


Szervós kocsi, lejtő is volt, nem kellett sok erő, hogy az út szélére vigyem.


Ha ott hagyom másnak is baja eshetett volna, nem csak nekünk négyünknek :(

2011. aug. 12. 11:30
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Fejezzétek már be ezt a hurrogást!!!! Egyrészt: ettől nem lesz jobb semmi, másrészt: amint már írtam, ha nem görcsöl és vérzk, nincs semmi ba, harmadrészt: egy terhes nő sics cukorból, MEGÉRZI, hogy mennyit bír, és valószínúleg, Ő tudta tolni azt a kocsit pár méteren, úgy hogy ne erőltesse meg magát, negyedrészt: ha indokolatlanul folyamatosan kíméli magát valaki, csak azért mert terhes, akkor nem egészséges lesz, hanem puhány és kövér és szerencsétlen, ötödrészt: én szeretem az ilyen embereket, akik meg tudnak oldani egy helyzetet, és nem csak siránkoznak
2011. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!