Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldökzsinórvér levétel?...

Köldökzsinórvér levétel? Miért kell kommentálni, ha valaki szán rá?

Figyelt kérdés

Férjemmel úgy döntöttünk levetetjük. Két kismama is van a baráti körben. Beszélgettünk a múltkor és rákérdezett az egyik,hogy hogy állunk ezzel. Mondtam,hogy mi levetetjük. Kérdezés nélkül jött a fröcsögés (bocs, de nem tudom másnak hívni),hogy minek, meg annyi pénzt áldozni rá stb. Semmi gond, elfogadom,hogy nagy százalékban így gondolja, az,akinek nincs rá pénze. Igen ám,csak az egyik kismamáról közben kiderült,hogy amikor a volt férjével élt, aki egy jómódú vállalkozó, akkor beszélték,hogy ha lesz közös gyerek,mindenképpen levetetik! Csak közben elváltak és az új férj nem áll olyan jól anyagilag. Ebből is látszik,hogy nem konkrétan az elvvel van baja,hanem hogy esetleg ő nem teheti meg.

Miért nem lehet ráhagyni arra, aki úgy gondolja,hogy jó dolog és meg is teheti! Miért nem lehet azt mondani,hogy igen tényleg, levetetitek és kész?


2011. aug. 12. 11:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha megteheted, csinald mindenkepp! en is szerettem volna, de mi nem tehetjuk meg.

irigy emberek mindenhol vannak, ne torodj vele, tedd felre, hogy nem igazi baratno :(

2011. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!