Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az hogy fius terhességnél...

Igaz az hogy fius terhességnél szépul a kismama lányosnál viszont csunyul?

Figyelt kérdés
kiutések, pattanások, zsíros arc, haj, ilyenekre gondolok?vagy aki terhessége elott pattanásos volt és a terhessége alatt eltuntek, szoval pozitívan, szépitoen hatott rájuk, vagy pont ellenkezoleg
2011. aug. 12. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én fiúnál voltam patis amúgy szerintem nem igaz
2011. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem igaz,mikor terhes voltam a lányommal,olyan kisimult volt az arcom,hogy még magam is meglepődtem.
2011. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nekem lányom lett, nekem eltüntek a pattanásaim, az arcom sem zsírosodott annyira, a haj szterintem mindenkinek szebb lesz.

a szülé sután egy órával kisimult arccal és nagy mosollyal nevedgéltünk a barátnömmel és férjemmel, szóval azt mondhatom hogy szépség terén én olyna voltam mint máskor.

2011. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez csak hülyeség nekem egyik terheségem alatt sem volt semmi baja az arcomnak, se nem zsirosoadott a hajam, se más módon nem csúnyultam meg. Az egyetlen jelentös változás a hasam mérete volt.

Kétszer lett lányom, kétszer fiam.

2011. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lányom is fiam is van.Egyforma voltam mind kettövel.Semmi pattanás,semmi kiütés.....
2011. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az első fiammal teljesen elborítottak a pattanások, most a másodiknál is vannak, de nem vészes mennyiség. (mindig pattanásos bőrű voltam)
2011. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom van,de nem voltak se pattanásaim se semmi.
2011. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szeretem a "népi megfigyeléses" kérdéseket!- bár egyik sem igaz,mert egyén függő hogy ki hogy viseli a terhességet,mégis érdekesek számomra ezek a dolgok! :-D


Nekem 2 lányom van eddig,a 3. babát még nem tudjuk milyen nemű. A lányoknál egy pattanásom sem volt- tiniként sem kínlódtam velük,világ életemben csak mitesszereim voltak,terhesség alatt is! Nem csak a cickóm,de a hajam is dúsult! :-D

Most az elején volt pár pattanásom,a hajam is ritkább. Mostanában a lábamon szokott lenni 1-2 pati szerű valami.


Üdv:2gyerkőcös,35h.km.

2011. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lányomnál semmi baj nem volt a bőrömmel,most 23hetes vagyok,eddig úgy néz ki fiú lesz.Az elejétől száraz,érdes a bőröm,az első trimeszterben tele volt pattanással...Bármilyen krémet,testápolót használok,nem segít...
2011. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors válaszokat. valóban érdekessek, persze nem hiszek bennuk, van akinél beválnak, van akinél nem, nekem az elso terhességem lányos volt és nekem bejott, még a 26.ik héten is megszenvedett velem a kozmettikus, akkora pattanásaim voltak, mergelodtem is hogy ujra élem a tini idoszakomat, most 10 hetes vagyok és kezdenek elmulni, és nem zsirosodik az arcborom is, bárcsak most igaz volna:)
2011. aug. 12. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!