Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon lent érzem a baba...

Nagyon lent érzem a baba mozgását, főleg ha ülök. Néha annyira mozog, hogy az már fáj. Olyan "éles" fájdalom ez. Ha hanyatt fekszem akkor is mozog nagyon de akkor már feljebb. Nem jó neki ha ülök? Ez nem gond, hogy lent van?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok.
2008. márc. 4. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 21hetes vagyok de nekem is lennt mozog a hasam aljánál akkor is ha lefekszem,ott érzem ahol uhangoznak,de szerintem mért lenne ez rossz..amúgy meg lehet nem jó neki az a póz ahogy éppen vagy...
2008. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gond.Annyi a külömbség,hogy neked szülés előtti napokban nem fog lemenni a pocakod,mert már lent van.Nekem is néha nekiáll feszegetni a szeméremcsontomat is,de olyankor mindig rászólok,hogy ezzel még várjon egy kicsit,és okosan feljebb húzza a buksiját.Azért érzed feljebb felvéskor,mert akkor már nem nehezednek rá a belső szerveid.Tudod egyre kisebb odabent a hely,és így csak helyet akar megának,de lassan majd megszokja,hogy ott már csak kisebb lesz.Az én babám pl azt utálja,ha bmi nyomja a pocim,akár csak egy kicsit is.No azzal akkor küzdéseket lenyom:)A moltkor az apja fenekét sem törte meg a pocinál.
2008. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt ilyen, de szerencsére csak pár napig. Én akkor azt gondoltam, hogy a hólyagommal "focizik". Szerencsére pár nap múlva megszűnt.
2008. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 26 hetes vagyok, de 2 napig éreztem a héten, hogy szabályosan a szeméremdombomat rugdosta, ott, ahol már szőrös vagyok. Meg is iyledtem, párom is azzal cukkolt, hogy mindjárt kidugja a lábát.-)

De elmúlt...

Ha ezt érzed, pihenj, feküdj le és ne ülj. Aztán a dokit megkérdezheted, ha mész hozzá:-)

2008. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!