Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki forgótárcsással mos, esetleg 1-2 gyerkőc már van? Hogy bírjátok pocakosan?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is forgótárcsással mosok illetve mostam akkor is mikor fiacskámmal terhes voltam. Akkor volt nehéz, amikor már nagyobb volt a pocakom és fáradékonyabb voltam és a keményedések és hasszurkálások miatt az amúgy 3-4 órás munka egész napos elfoglaltsággá vált. Ráadásul építkeztünk már akkor is és így a mosásra váró ruhák is igen tempósan szaporodtak... Megpróbáltam kényelmes ütemben dolgozni, nem erőltettem túl magamat. Egyébként egy kiadós nagymosás után délután 5-kor indult be a szülés a 39. héten és hajnali 1-kor már a karomban volt a fiacskám! Arról, hogy milyen 1 gyerkőc mellett pocakosan így mosni, sajnos még nem tudok nyilatkozni, de remélem hamarosan kipróbálhatom. :)

2011. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Őszintén nem gondoltam volna,hogy valaki válaszolni fog majd,mert manapság az emberek javának automatája van- így is sokan panaszkodnak,hogy már megint mosniuk kell.


35 hetes vagyok,2gyerkőc van itthon (2 és 4 évesek),ráadásul fa tüzeléses bojlerünk van,ami télen hálás dolog,de ilyenkor...



Drukkolok,hogy hamar össze jöjjön a második gyerkőcötök is! :-D

2011. aug. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!