Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakosan egyetem? Volt már...

Pocakosan egyetem? Volt már igy valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem az a kérdésem, hogy megtartsam e a babám, hanem azok véleményét kérem akik esetleg már voltak így, vagy tapasztaltak hasonlót
2011. aug. 3. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Én pont ebben vagyok, illetve nekem már megszületettem a babám. Nehéz, de nem lehetetlen.
2011. aug. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És a többiekkel milyen volt a beilleszkedés?
2011. aug. 3. 07:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem csoporttársam volt így. Pocakosan járt nappalira, de miután megszületett a baba, átment levelezőre.
2011. aug. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát voltak lenéző pillantások, a barátaim persze megmaradtak és több is lett belőlük. Összességében nekem nem volt gondom ezzel, mindenki irtó kedves volt aki számított valamit nekem.
2011. aug. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A csoporttársam 2 gyereket szült fősuli alatt, tök jó volt szerintem:) A tanárok is odafigyelnek ilyenkor a kismamikra, jó nem azt mondom hogy másabb elbírálásban részesülnek, de azért mindenki elnézőbb egy nagy pocissal.
2011. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel már nem bírtunk várni, és az egyetem utolsó évében terhes lettem. Ő idősebb mint én, tehát már dolgozott, szóval anyagi gondok nem voltak.


Csoporttársaimnak kifejezetten tetszett, hogy pocakos vagyok, a tanárok tisztelettel voltak arra, hogy muszály kijárnom pisilni óra közben is, szóval nekem semmi problémám nem volt :D

A januári vizsgaidőszakban pedig mindig én mehettem be először a szóbeli vizsgára, mindenki előreengedett :D Akkor már elég jó kis pocim volt :)

2011. aug. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én a második babámat szülöm az egyetem alatt.

férjem dolgozik, én is dolgoztam, meg nem vagyok már 18...:-)

és sokkal könnyebbnek élem meg az egészet mint elötte, kevésbé vagyok izgulós, a tanulás is jobban megy...

az biztos hogy épp elég megszervezni, de nem lehetetlen.

ja és a pocakosokkal semmi különleges elbánás nincs,legalábbis nálunk

2011. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy csoporttársam volt terhes utolsó évben. Államvizsga után két héttel szült.

Én most várom az első babámat munka mellett, de minden elismerésem az övé, hogy le tudott államvizsgázni annyira a végén :)

2011. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a második egyetememet már eleve pocakosan kezdtem, bár az levelező volt, de azért a konzultációkon és vizsgákon mindenki láthatta, mi a helyzet. Mindenki nagyon kedves és figyelmes volt, szülés előtt öt nappal még vizsgáztam, és később úgy babával is részt vettem vizsgákon. teljesíteni ugyanúgy kellett, mint másoknak, de azért sokkal előzékenyebbek és figyelmesebbek voltak az oktatók is.
2011. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én 20 éves vagyok, most kezdem a második szakom,mindkettőt nem, de ezt nagyon szeretném fojtatni..Köszönöm a biztatást
2011. aug. 3. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!